Читомо > Календар подiй > Дара Корній презентує книгу “Чарівні істоти українського міфу”

Календар подiй

Дара Корній презентує книгу “Чарівні істоти українського міфу”

16-06-2017 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

Видавництво «Віват» запрошують на презентацію книги Дари Корній «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи». Модераторка — Світлана Колінько.

Дара Корній — українська письменниця, журналістка, волонтерка. Пише і для дітей, і для дорослих, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов’янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи для цього народні казки, легенди, традиції.
У новій книзі перед читачем постає досліджений і опрацьований Дарою Корній величезний і дуже цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології.

Ця книжка — чарівна. Ви не просто погортаєте її сторінки — ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох… Ви постоїте біля річки — заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. А далі — прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик… Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року.

Тел.: (044) 337 97 72

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe