Читомо > Календар подiй > Данило Ільницький проведе лекцію про Богдана Ігоря Антонича

Календар подiй

Данило Ільницький проведе лекцію про Богдана Ігоря Антонича

24-04-2017 | 18:00
м. Тернопіль, книгарня «Є», вул Валова, 5-9

Видавництво «Смолоскип» запрошує на лекцію-розмову з літературознавцем Данилом Ільницьким «Богдан Ігор Антонич – творець великої гармонії». Модератор – Юрій Матевощук.

Кандидат філологічних наук, літературознавець Данило Ільницький розповість про Антонича як людину рівноваги, рівномірних дуальностей, що виявилося і в літературній творчості, і в інтелектуальних ідеях, і загалом у мистецькому світогляді. Антонич був творцем великої гармонії: не тільки поетичної збірки «Велика гармонія», яка у теперішній поствеликодній час особливо актуальна, адже писана в час Великого посту і завершується віршами про Воскресіння та Вознесення, але й великої гармонії між людиною і природою, між музикою і словом, між образом та ідеєю, між водами та зорями, між селом та містом, між розумом і шалом, між поривом і зваженістю, між Львовом і Бортятином, між Лемківщиною та Україною, між українським і загальноєвропейським, між традиційним та модерним.

На лекції-розмові також йтиметься про видання «Вибраних творів» Богдана Ігоря Антонича (видавництво «Смолоскип»).

Данило Ільницький – літературознавець, есеїст. Кандидат філологічних наук, науковий співробітник Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України (м. Львів). Дослідник життя і творчості Богдана Ігоря Антонича, його інтелектуальної біографії та мистецького світогляду. Упорядник трьох видань його творів: «Три перстені» (Літопис, 2008), «Повне зібрання творів» (Літопис, 2009), «Вибрані твори» (Смолоскип, 2012).

Тел.: (0352) 254-4-59

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe