Читомо > Календар подiй > Дана Павличко та Маркус Амбах навчать робити культурні проекти

Календар подiй

Дана Павличко та Маркус Амбах навчать робити культурні проекти

09-11-2016 | 19:00
м. Київ, Музей історії Києва, вул. Б. Хмельницького, 7

Директорка видавництва «Основи» Дана Павличко та німецький митець Маркус Амбах розкажуть на лекції, як зробити культурний проект успішним. 

«Я говоритиму про кейс видавництва «Основи», нашу комунікацію, маркетинг і всі ті речі, що позитивно вплинули на перезавантаження видавництва, яке у наступному році святкуватиме 25-річчя. Розкажу про механізми, які можна і треба застосовувати для успішного промо культурних проектів», — коментує майбутній виступ Дана Павличко.

Своїм багаторічним досвідом у галузі втілення культурних проектів поділиться також німецький митець Маркус Амбах. Маркус Амбах — відомий німецький художник, куратор, автор та ініціатор більшості проектів спільноти незалежних художників MAP MARKUS AMBACH PROJEKTE. Маркус Амбах бере активну участь у дискусіях щодо громадських міських просторів і реалізовує яскраві культурні проекти спільно з музеями, виставковими залами, групами художників, муніципалітетами та установами міського планування.

З 2012 року Амбах проводить разом із музеєм «Абтайберг» (Abteiberg) спеціальний проект, де представляє у кілька етапів інтеграцію музею у міське середовище, продовжуючи діалог між мистецтвом у публічному просторі та плануванням міських ініціатив.
Зустріч відбудеться в рамках підсумкової презентації трирічного проекту Культурно-освітня академія, започаткованого Goethe-Institut.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe