Читомо > Календар подiй > «Чорний лебідь» Насіма Талеба презентують в українському перекладі

Календар подiй

«Чорний лебідь» Насіма Талеба презентують в українському перекладі

11-05-2017 | 19:00
м. Київ, клуб «Наш формат», пров. Алли Горської, 5

«Наш формат» запрошує на першу презентацію довгoочікуваного українського перекладу знакового твору Насіма Талеба «Чорний лебідь».

Дискутуватимемо про питання, порушені в книжці, разом із перекладачем Миколою Климчуком, засновником «Нашого Формату» Владиславом Кириченком та Станіславом Подячевим, випускником kmbs та підприємцем у сфері віртуальних валют.

«Чорний лебідь» — це пристрасний, іронічний і глибокий екскурс у філософію, математику й епістемологію ймовірності, який приніс автору світову славу.

Газета Sunday Times включила книжку до переліку 12 найвпливовіших книг, написаних після Другої світової війни. У цій книжці Насім Талеб – науковець, колишній трейдер і біржовий аналітик, математик і філософ, передбачив економічну кризу 2008-го року.
Лише за перше десятиліття 21 століття людство пережило низку важких потрясінь: теракт 11 вересня 2001 року, війну в Осетії та світову фінансову кризу. Усі вони здавалися абсолютно неможливими – поки не відбулися.

Насім Талеб називає такі непередбачувані події Чорними лебедями. Він уважає, що саме вони дають поштовх як історії людства загалом, так і життю кожного з нас.

Фінансовий гуру та філософ переконаний, що аби досягти успіху, тобі треба знати, як приручити Чорних лебедів. І він вчить цьому у своїй книжці.

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe