Читомо > Календар подiй > «Черепаху Чарльза Дарвіна» презентує Анатолій Дністровий

Календар подiй

«Черепаху Чарльза Дарвіна» презентує Анатолій Дністровий

12-02-2016 | 18:00
м. Київ, книгарня «Смолоскип», вул. Межигірська, 21

Видавництво «Книги-ХХI» запрошує на презентацію книжки Анатолія Дністрового «Черепаха Чарльза Дарвіна». Учасники презентації: письменник Анатолій Дністровий та модератор заходу Ростислав Семків.

«Черепаха Чарльза Дарвіна» – синтетична книжка вибраних творів Анатолія Дністрового. В ній представлені поетичні твори 1993-2013 років, поеми, переклади, а також невеликий корпус мікро-есеїстики, яку автор називає епістолами.

Образ черепахи Чарльза Дарвіна, яка на 250 році життя померла від серцевого удару в 2006-му, – це метафора останнього свідка тих часів, представників яких практично вже нема.

Вперше кілька напрямів творчості Дністрового – поезія, переклади та есеї – об’єднані однією обкладинкою, що дасть змогу читачеві краще відчути улюблені теми письменника – культурна пам’ять, покинуті простори, переживання втрати минулого, яке ще недавно було теперішнім.

Довідка:

Анатолій Дністровий – письменник, есеїст, художник, член українського ПЕН-клубу та Асоціації українських письменників. Автор п’ятнадцяти поетичних, прозових, есеїстичних книжок. Серед них: трилогії романів про тінейдждерів-злочинців на зламі радянської та пострадянської епох – «Місто уповільненої дії» (2003), «Пацики» (2005, перевидання 2011; відзнака – роман-фіналіст «Книги року ВВС-2005»), «Тибет на восьмому поверсі» (2005, перевидання 2013), роману «Дрозофіла над томом Канта» (2010; відзнака – роман-фіналіст «Книги року ВВС-2010»), збірок есеїв – «Автономія Орфея: варіації на тему поетичної творчості та навколо неї» (2008), «Злами й консенсус: шість есеїв на захист ліберальної демократії в перехідних умовах» (2008), «Письмо з околиці» (2010). Останні книжки – «Сніданок на снігу» (повість, оповідання; 2014), «Глобус Карла Маркса: есеї з соціальної та політичної критики» (2015).

Ростислав Семків – український літературознавець, літературний критик, перекладач, видавець, доцент Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Від 2001 року – старший викладач, а пізніше – доцент кафедри літературознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія». Викладає курси «Теорія літератури», «Вступ до компаративістики», «Новітні методи інтерпретації», «Сатира і гумор у європейських літературах», «Література американського кіберпанку». Від 2003 року – директор видавництва «Смолоскип». Стажувався в Гарвардському університеті, у Верховній Раді України, у Комітеті з питань свободи слова та інформації. Член журі «Книга року ВВС–2012».

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe