Читомо > Календар подiй > Часопис «СВОЄ» презентує новий випуск соціологам

Календар подiй

Часопис «СВОЄ» презентує новий випуск соціологам

07-04-2016 | 12:30
м. Київ, корпус факультету соціології КНУ ім. Т. Шевчека, пр-т акад. Глушкова, 4-Д, ауд. 504 (бібліотека факультету)

У новому випуску, присвяченому неакадемічним соціологічним практикам: статті, рецензії та інтерв’ю, що охоплюють проблеми залучення соціології у маркетинг, політичні технології, кризі академічного вибору молодих учених та ідентичності соціолога на ринку праці, викликам «полстерства» щодо соціологічної професії в Україні.

Невже фундаментальне знання аж таке зайве у прикладному маркетингу? Чи існує «громадська думка» про соціологію? Микола Рябчук у першій частині великої бесіди, розмірковує над проблемами експертного супроводу політики, маркетологи Ірина Раєцька та Наталя Колоденко пропонують оптимальні шляхи для молодих соціологів, які прагнуть професійно пов’язати себе з вивченням ринку. Також у випуску переклади лекції Джона Урі «Мобільність майбутнього, або Чи є життя після автівок?», та статті основоположника сучасної веб-аналітики Авінаша Каушика «Цифровий маркетинг в аналітика: п’ять смертельних міфів розвінчано» – є першими україномовними перекладами праць цих визначальних авторів.

Презентації передуватимуть доповідь керівника проекту Тараса Цимбала «Світоглядні установки студентів факультету соціології КНУ (за результатами суцільного опитування)» (10.50) та редактора часопису Володимира Шелухіна «Організація без спільноти: кілька дискусійних тез про підстави «молодіжної» науки» (11.40 – та ж локація).

Всеукраїнський соціологічний часопис «СВОЄ» – незалежний, некомерційний, колективний проект покликаний сприяти поліпшенню комунікації в середовищі соціальних науковців.

Захід відбудуться за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та Ради молодих вчених факультету соціології Київського університету.

Зареєстровані читачі з підтвердженою участю отримають у подарунок безкоштовно примірник нового випуску. Посилання на реєстрацію буде додане згодом.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe