Читомо > Календар подiй > Часопис «Пам’ятки України» презентує другий номер

Календар подiй

Часопис «Пам’ятки України» презентує другий номер

25-04-2016 | 18:00
м. Харків, Книгарня «Є», вул. Сумська, 3

«Вікімедіа Україна» запрошує на презентацію другого номера часопису «Пам’ятки України». Модератор – Денис Вітченко, харківський архітектор, викладач Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, автор статей журналу «Пам’ятки України».

Презентація журналу «Пам’ятки України» (№2, 2016) зі статтями та фото учасників конкурсу «Вікі любить пам’ятки» про пам’ятки України, а також про сам конкурс та інші проекти «Вікімедіа Україна». Під час презентації відбудеться розмова про архітектурну спадщину Криму, «замки» Черкащини, український архітектурний модерн Євгена Сердюка (зокрема на Харківщині) та про дерев’яне зодчество. Також у програмі заходу – обговорення здобутків та перспектив найбільшого фотоконкурсу світу, узаконення «свободи панорами», формування бази пам’яток , стан пам’яткоохоронної справи в Україні.

З 2012 року «Вікімедіа Україна» організовує національний етап міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки», метою якого є отримати вільні світлини для ілюстрування статей Вікіпедії. За чотири роки конкурсу було завантажено майже 155 тисяч світлин близько 25 тисяч пам’яток із території України. Україна двічі посідала перше місце в рейтингу країн за кількістю завантажених на Вікісховище світлин. До слова запрошені автори статей, фотографій, упорядники номера та організатори конкурсу.

Тел.: (057) 731-59-49

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe