Читомо > Календар подiй > Часопис «Критика» запрошує передплатити новий номер

Календар подiй

Часопис «Критика» запрошує передплатити новий номер

31-01-2017 | 23:59
Україна

23 грудня 2016 року стартує святкова передплатна кампанія часопису «Критика».

У Новому році кожен прагне нового особистісного та професійного зростання. Ось уже майже 20 років часопис «Критика» надає інтелектуальну поживу усім своїм читачам, яка дозволяє їм тримати руку на пульсі світових суспільних, політичних і культурних тенденцій. Прагнете змін та зросту? Тоді долучайтеся до нас!

Поповніть свій читацький список у 2017-му новим для себе інтелектуальним читанням разом із «Критикою». У кожному числі часопису ви завжди знайдете аналітичні та публіцистичні есеї від провідних світових інтелектуалів, а також огляди найновіших видань.

Передплачуючи «Критику», ви, як завжди, можете обрати між електронним доступом та друкованим часописом, або обрати обидва формати і зекономити. Зробіть це вже зараз у нашій онлайн-крамниці.

Нагадаємо, що у 2017 році «Критика» святкує своє 20-річчя. Приєднуйтеся до нашої спільноти критичного мислення, щоб святкувати разом!

Маєте запитання? Звертайтеся до нас за тел.: (+38 044) 425 2336 (в Україні), (+1 617) 500–8289 (у США та Канаді) або пишіть на e-mail: subscription@krytyka.com.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe