Читомо > Календар подiй > Часопис «Критика» розігрує подарунки для підписників

Календар подiй

Часопис «Критика» розігрує подарунки для підписників

01-09-2016 | 23:59
Україна

Із 16 червня 2016 року стартує літня передплатна кампанія часопису «Критика», яка триватиме до початку вересня. Протягом літніх канікул передплатіть часопис «Критика» та візьміть участь у розіграші подарунків – двох планшетів Самсунґ! Ця акція діятиме до 1 вересня (включно) для всіх, хто оформить передплату через нашу онлайн-крамницю.

Додатковий бонус: як і в минулі роки, кожен, хто передплатить часопис сам або залучить друзів та рідних до передплати, автоматично стане учасником літнього розіграшу призів від «Критики» – і додатково за кожного залученого передплатника! Для цього той, кого ви залучили, має просто зазначити ваше ім’я у полі для коментарів під час оформлення передплати.

Призи: 2 планшети Samsung Galaxy Tab A 8.0 16GB

Цей планшет чудово адаптовано до мультитаскінґу завдяки можливості відкривати поруч відразу два вікна додатків. Він має спеціяльний режим для дітей, а також цілком сумісний із програмами для роботи Microsoft® Office®. Надзвичайно легкий за вагою (лише 312 грамів), він ніколи не втомить вашу руку і заохочуватиме читання електронних книжок та статтей, перегляд відео чи роботу з текстом. Потужна батарея дасть можливість безперервно користуватися Інтернетом протягом 13 годин, дивитися відео протягом 12 годин та слухати музику аж 113 годин! Задня камера планшета має роздільну здатність у 5 меґапікселів, а також дає змогу знімати відео у форматі HD (720 p). Планшет блискавично швидкий завдяки операційній системі Android® 5.0 Lollipop та оперативній пам’яті RAM 1,5 GB. Жорсткий диск пам’яти на 16 GB можна розширити аж до 128 GB завдяки зовнішній картці MicroSD®. Годі знайти собі кращого супутника на літо, сповнене пригод, подорожей та захопливих відкриттів!

Умови акції

Участь в акції беруть усі, хто передплатив «Критику» та залучив друзів чи колеґ до передплати часопису через онлайн-крамницю. Залучені передплатники повинні зазначити ім’я того передплатника, який запросив їх до передплати, у полі для коментарів під час оформлення передплати на сайті.

Увага! В акції можуть узяти участь лише ті, хто передплатив часопис протягом літа 2016 року через онлайн-крамницю. Акція триває до 1 вересня (включно), переможців буде визначено на початку вересня 2016 року. Результати розіграшу та імена переможців буде опубліковано на сторінках часопису, на сайті та на сторінці «Критики» у Facebook.

Маєте запитання? Звертайтеся за тел.: (+38 044) 425 2336 (в Україні), (+1 617) 500–8289 (у США та Канаді) або пишіть на e-mail: subscription@krytyka.com.

Деталі

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe