Читомо > Календар подiй > «Бон чи тон, або Гарні манери для дітей» Касдепке зачитають на Дитячій суботі

Календар подiй

«Бон чи тон, або Гарні манери для дітей» Касдепке зачитають на Дитячій суботі

25-03-2017 | 14:00
м. Рівне, книгарня «Є», вул. Короленка, 2-а

Дітей віком 8-12 років та їхніх батьків запрошують на Дитячу суботу: читання книжки Ґжеґожа Касдепке «Бон чи тон, або Гарні манери для дітей» (видавництво «Урбіно») та створення колажу мрій. 

Цікаво, а чи знаєте Ви, що таке бонтон? Це французьке слово, яке означає «гарні манери». А їх, поза сумнівом, слід мати кожному, хто вважає себе вихованою та культурною людиною. Є гарні манери, про які ми знаємо вже змалечку. Наприклад, про те, що не можна балакати, коли жуєш. Або перебивати співрозмовника. Або колупатися в носі чи обгризати нігті. Це всім відомо. Але є манери, про існування яких можна дізнатися з порадника гарних манер або… із цієї книжки. Прочитавши її, ви за жодних обставин не осоромитеся. Навпаки, відчинивши двері перед сусідкою, поступившись місцем у транспорті жінці або, простягнувши руку мамі чи бабусі, яка виходить із трамваю, ви точно всіх приємно вразите. А якщо вивчите, про що «говорять» столові прибори – тоді Вас точно можна буде брати навіть на прийом до президента.

А також, кожна дитина створить колаж мрій — це відмінний спосіб допомогти мріям реалізуватися. Наносити мрії на аркуш можна буде будь-яким способом – клеїти картинки, малювати схеми, вирізати колажі з кольорового паперу та журналів.

Тел.: (0362) 26 39 41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe