Читомо > Календар подiй > Богдан Логвиненко презентує книгу «Перехожі»

Календар подiй

Богдан Логвиненко презентує книгу «Перехожі»

09-09-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво Старого Лева запрошують на презентацію книжки Богдана Логвиненка «Перехожі». Модерує – Катерина Аврамчук. 

Мабуть, у багатьох із нас виникала думка, читаючи історії з Фейсбуку Богдана Логвиненка: «І чому це досі не стало книгою?». У Старого Лева виникали аналогічні запитання, і, як результат, є книга неймовірних історій про подорожі екзотичними країнами. Їі герої — такі ж як і ми з вами, а, може, й ми самі — звичайні перехожі з незвичайними пригодами.

«Це уривки із життя різних людей, фрагменти наших раптових зустрічей, а часом — підглядання у шпарину. Мандрівники часто описують подорожі суто через власну призму. А ці тексти — невеличка спроба побачити мандри очима інших людей», – каже Богдан Логвиненко.

«Перехожі» — це 2,5 років подорожей автора Південно-Східною Азією. Це шматочки Таїланду, Лаосу, В’єтнаму, Малайзії, Сінгапуру, вміщені на 220 сторінках книги. Це портрети корінних мешканців і туристів, індійських студентів і в’єтнамських мільйонерів, типових таксистів і нетипових власників кафе. «Історії «Перехожих» майже не пов’язані одна з одною, тож їх можна читати як завгодно: з початку, середини чи кінця, – додає автор. – Це те, що вдалося записати під час подорожей — на вісімдесятому поверсі хмарочоса, під пальмовим листком, яким я закривався від дощу, на мішках з бананами… У потягах, автобусах, на літаках, човнах — і навіть на мопеді».

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe