Читомо > Календар подiй > Бесіда «Гра в бісер»: роман-загадка Германа Гессе»

Календар подiй

Бесіда «Гра в бісер»: роман-загадка Германа Гессе»

11-07-2013 | 18:00
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31, книгарня "Є"

Чергова бесіда з циклу «Бібліотека світової літератури» буде присвячена творові Германа Гессе «Гра в бісер».

Філософський роман-есе «Гра в бісер», що був увінчаний Нобелівською премією, вважають складною книгою, одкровенням, загадкою, з якою письменник пропонує «пограти» читачам. Українською мовою книга вперше вийшла у видавництві «Дніпро» в серії «Вершини Світового Письменства» у перекладі Євгена Поповича. Переклад віршів у «Грі в бісер» здійснила Ліна Костенко, і для декого цей переклад «відкрив українську як мову ХХ-го століття». У 2001 році перевидання цієї книги вийшло у видавництві «Фоліо».

Бесіда у Книгарні «Є» — це спроба розв’язати проблеми, з якими зазвичай стикаються читачі «Гри в бісер», намагання «розшифрувати» її, нагода почути вірші з книги у перекладі Ліни Костенко, а також познайомитись з добіркою обкладинок до світових видань «Гри в бісер».

Доповідач не лише розповість про зміст книги, про те, що на його думку найважливіше і найцікавіше у творові, але й відповідатиме на запитання, серед яких: «чому варто прочитати цю книгу» і «що таке взагалі ця «Гра в бісер». Натомість слухачі зможуть розповісти про своє прочитання видатної книги і поставити свої запитання.

Захід для любителів інтелектуальної, філософської прози.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe