Читомо > Календар подiй > Балканська резиденція запрошує українських митців

Календар подiй

Балканська резиденція запрошує українських митців

01-04-2018 | 23:59
Україна

Open Call для України – письменницька резиденція «Балканські читання – 2018». Південь та Схід дістануться Заходу – цифрова платформа для промоції письменників у пост-конфліктних суспільствах. 

Літературна резиденція «Балканські читання – 2018» відкрита для письменників, поетів, есеїстів та драматургів із України. Особливо вітаються інноваційні автори з актуальними темами примирення, ролі культури в пост(конфліктних) суспільствах, важливості діалогу в боротьбі проти націоналізму та нетолерантності. Вікового та статевого обмеження немає.

Кількість місць: 3. Кожна резиденція триватиме 4 тижні. Усі резиденції будуть організовані з вересні 2018 до лютого 2019 років. Також будуть компенсовані витрати за приїзд (до 500 євро). Грант обсягом 1000 євро. Також із автором буде проведений літературний вечір у місті резиденції.

Заява має складатися з:

  • біо-бібліографії – коротке резюме та мистецькі здобутки, список публікацій, рекомендації видавців або письменницьких/перекладацьких асоціацій;
  • синопсис проекту, який буде реалізований за 4 тижні резиденції (макс. півсторінки); повна адреса (телефон, електронна пошта – макс. 2 рядки)
  • фото, яке можна буде використати для промоції автора (на сайті, в каталогах тощо)

Заява англійською мовою.

Дедлайн – 1 квітня 2018 року.

Журі проінформує учасників до 30.4.2018.

Офіційний сайт

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe