Читомо > Календар подiй > «Азбукове Королівство» запрошує на зимові забави

Календар подiй

«Азбукове Королівство» запрошує на зимові забави

17-12-2016 | 10:00
м. Київ, Музей книги і друкарства України, вул. Лаврська, 9

Фестиваль української дитячої книги «Зимові забави Азбукового Королівства» відбудеться 16 та 17 грудня 2016 р.

Впродовж 2-х днів фестивалю Музей оживе і перетвориться у справжній вулик, наповнений дитячим сміхом і метушнею. В нашому просторі свободи дитина сама зможе обрати те, що їй до душі.

У наших імпровізованих майстернях кожен книголюб зможе стати причетним до магії створення книги.

Майстер-клас «Скрипторій» познайомить Вас з історією виникнення абетки, типами давнього письма – уставом, півуставом, скорописом; Ви також зможете дізнатися більше про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги.

На майстер-класі «Музейна папірня» Ви дізнаєтесь про історію виникнення паперу, познайомитесь з процесом його виготовлення і зможете зробити папір власними руками.

Майстер-клас «Лаврська друкарня» дасть Вам можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток.

На «Мармуруванні» познайомитеся з одним із давніх способів декоративного оздоблення книжкової обкладинки і створите власну. У імпровізованих майстернях Музею Ви зможете створити вітальні листівки до зимових свят, закладки для книг, які стануть приємним нагадуванням про час проведений з нами, а також власними руками зробити прикраси-янголики.

Для тих, чий девіз: «Жодного дня без пригод!», шукачів таємничих скарбів та пригод ми підготували купу цікавих ігор та квестів: 3 квести для справжніх книголюбів «У пошуках музейних скарбів» (від 5 до 9 років; від 9 до 12 років; від 12 років); квест «Розпізнай герби друкарів України», який дасть можливість не тільки відчути себе дослідником-геральдистом, але й ознайомитися з короткою історією власників гербів, друкарень та видань, здійснених у них); квест «Добери назву професії творців старовинної книги» – загадка, відгадуючи яку Ви дізнаєтеся про процес створення стародруків багато несподіваного і цікавого; гра «Школа давнього друкаря» дасть можливість відчути себе підмайстром Івана Федорова; гра «Меморі» – хороший спосіб перевірити власну пам’ять та потренувати її.

Фестиваль «Зимові забави Азбукового Королівства» не має аналогів у сучасному культурному середовищі. Його атмосфера надихає на любов до книги, безмежну творчість та переосмислення навчання як процесу пізнання світу навколо себе.

Вартість денного вхідного квитка:
дорослий – 25 грн;
дитячий, студентський, пенсійний – 10 грн.

Програма фестивалю формується, слідкуйте за оновленнями.

Тел.: 044-280-66-23, 280-79-76

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe