Читомо > Календар подiй > «Азбукове Королівство Магів і Янголів». Програма

Календар подiй

«Азбукове Королівство Магів і Янголів». Програма

06-10-2016 | 15:00
м. Київ, Музей книги і друкарства України, вул. Лаврська, 9

Щорічний Фестиваль дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» всьоме запрошує малечу і всіх батьків, родичів, братиків і сестричок розділити з нами радість читання і творення 6-9 жовтня 2016 року.

Програма фестивалю «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

06 жовтня (четвер)

Зал 4 – 15:00 – 15:30 – Офіційне відкриття фестивалю
Зал 4 – 15:30 – 16:00 – Виступ дитячого фольклорного ансамблю «Райгородок» під орудою Сусанни Карпенко.
Сусанна Карпенко – співачка, керівник дитячого ансамблю українського традиційного співу «Райгородок»; учасниця проектів Олега Скрипки «Ле Гранд Оркестр» та «Чоботи з бугая», джазового проекту Д. Найдича «Давнина».
Зал 3 – 16:00 – 17:00 – Відкриття виставки «Казки братів Грімм», присвяченої творчій спадщині видатних німецьких літераторів братів Якоба і Вільгельма Грімм. До 230-роковин від народження Вільгельма Грімма (1786-1859). За участю Гете-Інституту в Україні.
Під час відкриття виставки відвідаємо Музичний балаганчик «Бременські музиканти» від Національної бібліотеки України для дітей. «Бременські музиканти» розкажуть свою історію німецькою мовою, навчать співати та грати на різних музичних інструментах! Кожен глядач – учасник нашого балаганчика. Гарантуємо незабутню атмосферу! Майстер-клас проводять працівники Національної бібліотеки України для дітей: Дубова Ольга, Горбенко Наталія, Грабовський Євгеній, Бабин Микола
Зал 5 – 17:00 – 18:00 – Відкриття виставки «Ілюстрації. Книжкова графіка Василини Мельник»
Зал 4 – 18:00 – 18:30 – В гостях у Музею книги і друкарства України театр-антреприза «Молода опера» при Національній музичній академії України ім. П. Чайковського

АКЦІЇ ВПРОДОВЖ УСЬОГО ДНЯ

 • Шоколадне королівство» від «Львівської майстерні шоколаду»
 • Майстер-клас «Лаврська друкарня» від Олександра Рачковського. Ви отримаєте можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток.

07 жовтня (п’ятниця)

Зал 1 – 11:00 – 12:30 – Презентація видання «Билини. Київський цикл» в українському поетичному перекладі Миколи Карпенка.
Майстер-клас
Зал 2 – 11:00 – 12:00 – Презентація журналу «Диво деревце»
Зал 2 – 11:00 – 12:00 – Презентація книги «Затоптаний цвіт», видавництво «Генеза», 2012 рік. Майcтер-клас «Дійство закосичення» проводить Ірина Павленко
Зал 2 – 11:00 – 12:30 – Майстер-клас «Акварельні плямки» або вільне малювання для дітей та дорослих від художниці Олени Терехової. Занурюючись у процес вільного малювання аквареллю, створюємо абстрактні «міні-картини»
Зал 3 – 11:00 – 12:30 – Презентація книг Тетяни Пакалюк «Кіборги з людським обличчям», «Янгол з Небесної Сотні», «Егоїстка», видавництво «Десна. Поліграф», м. Чернігів, 2016 р.
Тетяна Пакалюк – чернігівська письменниця, авторка понад 30 книг. ЇЇ твори написані для дітей різного віку – від наймолодших до старшокласників, але ці книги залюбки читають і дорослі, адже попри дитячий сюжет несуть в собі глибокий філософський зміст.
Книга «Янгол з Небесної Сотні» – це яскраве видання, яке у віршованій формі розповідає про справжнього героя України Назара Войтовича, який віддав своє життя за світле майбутнє свого народу. Історія розповідає, що Назар потай від батьків поїхав до Києва, довгий час вони не знали, де їхня дитина, адже хлопець не хотів, щоб близькі хвилювалися за нього. На Майдані хлопець допомагав чим міг: носив бруківку, прибирав, намагався у всьому бути корисним для оточуючих. Не злякався хлопець і куль, що полетіли зненацька на людей. Книга вчить патріотизму та любові до своєї держави.
Зал 3 – 11:00 – 12:00 – Презентація поетичної збірки – номінанта рейтингу “Книжка року” «Їде грудень на коні» лауреата премії ім. Лесі Українки Галини Малик. Видавництво «Каламар».
Галина Малик — українська письменниця, перекладач. Член Національної спілки письменників України. Видала 52 книжки для дітей — поезію, прозу, переклади; збірку сонетів, переклади з болгарської. Укладач кількох антологій закарпатської літератури XX ст. (зокрема, поезії та дитячої літератури).
У мелодійних віршиках Галини Малик відчувається хрупання снігу, шурхіт листя, спів птахів, та духмяні пахощі літніх трав… Цілий рік, мов у колисці лагідної поезії під ковдрою дивовижних, барвистих ілюстрацій Ольги Кваші.

Зал 4 – 11:00 – 12:30 – Презентація нових книжечок Ганни Чубач:
– «Живі літери», видавництво «Школа», м. Харків, 2016 р.;
– «Свійські і дикі», «Морська абетка», «Веселі побрехеньки для розумників маленьких», видавництво «Книжкова хата», 2016 р.;
– «Білий Пан», «Дуже віршики веселі», видавництво «Країна мрій», 2016 р.
Ансамбль «Зернятко», художній керівник Заклецька Раїса Романівна
Ганна Танасівна Чубач – українська поетеса, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки письменників України

Зал 5 – 11:00 – 12:00 – Інтерактивне читання книжки «Тринадцять історій у темряві» Галини Ткачук (видавництво «Темпора», 2016 рік, худ. Ірина Мамаєва). Вік учасників: 7-10 років.
Страшні історії зазвичай виникають у темряві й оповідають про жаховиськ, монстрів, прозорих людей, речі, які оживають, і навіть про Серединожера! При світлі сонця страшні історії ховаються, однак таємним чином нам удалося їх записати. “Тринадцять історій у темряві” – книжка для тих, хто знає, що фантазія зі сміхом – прекрасний засіб від страху.
Галина Ткачук – письменниця, літературознавець. Лауреатка багатьох літературних конкурсів. Авторка книг «Біле благо», «Славка», «Я та інші красуні/Ja i inne pi?kno?ci», «Вікно до собаки», «Найкращі часи», «Вечірні крамниці вулиці Волоської», «Великодній пікнік» і «Гойдалка під кленом».

Зал 2 – 12:00 – 13:00 – Майстер-клас Катерини Немири «ЦЕЙ ЧАРІВНИЙ ПАПІР» – живопис без кольору. Ми робитимемо картини тільки за допомогою чарівного паперу. Діти дізнаються більше про тон і колір.
Катерина Немира – художниця, скульптор, письменниця зі Львова.
Зал 2 – 12:00 – 13:00 – Майстер-клас «Арткнига» від художниці Олени Поліщук. Ви маєте можливість власноруч виготовити арткнигу, яку зможете забрати із собою і долучити до власної бібліотеки
Зал 4 – 12:30 – 14:00 – Презентація від видавництва «Наірі»
Київське видавництво «НАІРІ» видає книги з вальдорфської педагогіки та інших дочірніх напрямків антропософії.
Зал 5 – 12:00 – 13:00 – презентація книжки Тетяни Стус «Їжак Вільгельм» (видавництвово «ВІВАТ», 2016 рік, худ. Анна Сарвіра). Вік учасників: 4-8 років.
Якщо про щось мрієш, це обов’язково здійсниться. І знайдуться ті, хто повірить у тебе й допоможе. Головне — залишатися собою й не боятися, що хтось вважає тебе диваком. Ця історія маленького Вільгельма — про мрію, дружбу, про справжню віру: у Світло, доброту і власну неповторність.
Тетяна Стус – письменниця та дослідниця книжок для дітей. Член журі конкурсів дитячої літератури. Авторка книг «Панночка», «Пуп Землі, або Як Даринка світ рятувала», «Як не заблукати в Павутині», «Біла, Синя та інші», «Їжак Вільгельм» та ін. Власну мету в літературі для дітей вбачає в тому, щоб «сказати дітям те, про що не встигаємо з ними поговорити».

Зал 1 – 13:00 – 14:00 – Майстер-клас «Музичні інструменти-витрибеньки». Коли душа бажає свята, то хочеться співати та грати! На нашому майстер-класі ми пропонуємо створити музичні інструменти з підручних матеріалів разом з працівниками Національної бібліотеки України для дітей Ольгою Дубовою та Наталією Горбенко
Зал 2 – 13:00 – 14:00 – Майстер-клас «Музейна папірня». На майстер-класі Ви дізнаєтесь про історію виникнення паперу, познайомитесь з процесом його виготовлення, і, звичайно, зможете зробити папір власними руками
Зал 2 – 13:00 – 14:00 – Презентація дитячої збірки «Героям слава!-2» від видавництва «Мамине сонечко»
«Героям слава!» – розповіді для дітей про героїв фронту і тилу. Ці книги – наш скромний внесок у вшанування вас, героїв, які захищають нашу Батьківщину. І це – найменше з того, на що заслуговують наші герої. Звичайно, оповідання у цих книжках – художні твори. Звісно, вони не зовсім збігаються в усіх деталях з реальними історіями. Та в них завжди є повага до наших героїв і захоплення їхньою боротьбою.
Зал 5 – 13:00 – 14:00 – Письменницький майстер-клас. Літературний критик і письменниця Ольга Купріян розповість, як написати книжку на основі щоденникових записів за мотивами своєї книжки «Солоні поцілунки» (Видавничий Центр «АКАДЕМІЯ», 2016), вік учасників: 12-15 років
Як склеїти те, що розбито вщент? І чи потрібно склеювати — чи не краще позбутися його? Коли дорослішаєш, усе стає таким заплутаним. Часом не можна ступити й кроку, щоб не скривдити чиїхось почуттів. Доводиться вибирати між трьома закоханими хлопцями. Визнавати свою провину. Гірко ридати. Сміятися до кольок у животі. Кохати не того, хто цього вартий. Отримувати по заслузі…
Ця книга про звичайних підлітків зі звичайними проблемами й переживаннями, які шукають себе, та мають одне літо для виправлення того, що виправити надзвичайно складно.
Ольга Купріян – літературний критик і письменниця. Статті, огляди, інтерв’ю та рецензії публікувалися в різних періодичних виданнях. Окрім того, має книжкову колонку «Модна читанка» в журналі для підлітків «Однокласник», а також веде блоґ, присвячений дитячим і підлітковим книжкам. Авторка повісті для підлітків «Солоні поцілунки».

Зал 1 – 14:00 – 15:30 – Презентація книги Вадима Карпенка «Пригоди Марка та Харка», видавець Вадим Карпенко
Весела книга пригод Марка та Харка, хоч і творилася на основі історичного матеріалу, проте більше стосується сучасності. Адже людські взаємини з перебігом століть і тисячоліть по суті своїй залишаються незмінними… Автор, за натурою пародист, від самого початку характеризував цей роман, створений на основі коміксу “Марко Пиріг, запорожець”, як роман-жарт. Це – не що інше, як дружній шарж на нас з вами у найширшому розумінні. Сміх та хороший настрій гарантовані. До цього видання увійшли три книги пригод козаків-побратимів: «Марко та Харко» («Як Пиріг став Пирогом», «Як Пиріг став козаком»), «Перші синці» та «Чарівна сила Крутивітра».
Зал 2 – 14:00 – 15:00 – Майстер-клас «Скрипторій». На майстер-класі Ви дізнаєтеся про історію виникнення абетки; про типи давнього письма – устав, півустав, скоропис; про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги
Зал 3 – 14:00 – 16:00 – Зустріч з Левком Лук’яненком
Зал 5 – 14:00 – 15:00 – Творча зустріч з письменником Володимиром Рутківським: секрети натхнення та вміння бути цікавим для читача.
Володимир Рутківський – український поет, прозаїк, дитячий письменник, журналіст. У 2011 р. став лауреатом премії «Книга року ВВС» за двотомний історичний роман «Сині води». Лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка

Зал 2 – 15:00 – 16:00 – Майстер-клас «Мармурування» із декоративного оздоблення книги проводить Ірина Боса. Дізнаєтесь про один із давніх способів оформлення книжкової обкладинки та створите власну

Зал 5 – 16:00 – 17:00 – Презентація книги «Поезії» Мацуо Басьо у перекладі Володимира Панченка, видавництво «Веселка», 2016 рік
Вперше в Україні! Переклад усіх 980 хоку, які дослідники беззастережно вважають творами Мацуо Басьо (1644–1694), славнозвісного поета, який зумів поєднати в цьому жанрі народний гумор жанру хайкай і велич образів поезії ренґа і чия творчість стала однією з найсамобутніших сторінок не тільки класичної японської поезії, а й національної культури Японії в цілому. Переклад Володимира Панченка зберігає оригінальний розмір вірша хоку (три рядки, сімнадцять складів). Ілюстровано видання численними гравюрами класичних японських художників, котрі, як і хоку, передають мимовільне поетичне враження від побаченого, додають ще більшої глибини філософським афоризмам поета, вияскравлюють його щиро-наївне захоплення красою навколишнього світу.

Зал 4 – 19:00 – 20.00 – Концерт – презентація музичного альбому «Друг Гітара» автора та виконавця Євгена Лещенка.
Євген Лещенко випускник Санкт-Петербурзької консерваторії ім. М.А. Римського-Корсакова, лауреат конкурсу вокалістів «Весна романсу 2006» м. Санкт-Петербург, лауреат фестивалю авторської пісні «Червона калина – 2015» м. Хмельницький. Нащадок співака виконавця російських романсів та пісень Петра Лещенка. Євген з юних років займався музикою, співав у церковному хорі, у 1994 році вступив до Самарського музичного училища, на І курсі паралельно з навчанням працював у Волзькому народному хорі ім. Милославова. Навчаючись на ІІ курсі, став солістом оперети Самарського академічного театру опери та балету. Закінчивши два курси музичного училища, вступив на вокальний факультет Санкт-Петербурзької консерваторії.
Неодноразово гастролював у Німеччині, Італії, Франції, Фінляндії, Данії, брав участь у багатьох європейських фестивалях.
У 2015 році з сім’єю переїхав до України. Наразі проживає у Львові, проводить активну концертну діяльність в Україні та за її межами.

АКЦІЇ ВПРОДОВЖ УСЬОГО ДНЯ
• «Шоколадне королівство» від «Львівської майстерні шоколаду»
• Квест «У пошуках музейних скарбів» – допоможи віднайти сховані злим чаклуном експонати. Квест розрахований для дітей 7-10 років.
• Квест «Культурний код України». Квест розрахований для дітей 12-15 років.
• Квест «Розпізнай герби друкарів України»
• Квест «Підбери назву професії творців старовинної книги»
• Гра Школа давнього друкаря»
• Гра «Меморі»
• Майстер-клас «Лаврська друкарня» від Олександра Рачковського. Ви отримаєте можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток.
• Майстер-клас «Інтролігаторська майстерня». Про особливості виготовлення окладів та оправ до видань розповість Олег Будзан.
• Майстер-клас з офорту проводять студенти кафедри графіки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

08 жовтня (субота)

Зал 2 – 10:30 – 12:00 – Презентація журналу «Диво деревце»
Журнал створений для дітей старшого дошкільного віку, їх батьків та педагогів. Його зміст спрямований на формування особистості дошкільника, укріплення психологічного здоров’я, формування позитивного світогляду та соціалізації дитини в суспільстві.
Зал 1 – 11:00 – 13:00 – Презентація журналу «Мамине сонечко»
«Мамине сонечко» – це журнал для веселих і невгамовних дітей, які люблять пізнавати світ, гратися й радіти життю. Видавництво «Мамине сонечко» має 6 журналів для дітей різного віку.
Зал 2 – 11:00 – 12:00 – Майстер-клас зі створення закладинки до улюбленої книги від художниці Олени Терехової
Зал 4 – 11:00 – 12:00 – Мандруємо з Алею сторінками українських підручників та посібників. Презентація трилогії «Незвичайні пригоди Алі» Галини Малик. Запрошуються вчителі української літератури та всі бажаючі. Автографсесія.
Герої популярної трилогії «Незвичайні пригоди Алі», яку написала улюблена казкарка української малечі Галина Малик, допоможуть тобі зрозуміти, що все-все на світі залежить від кожного з нас. А найбільше від нас залежить наше майбутнє! І тому дуже важливо доводити усі справи до кінця і, подібно до дівчинки Алі, відважно боротися з брехливими обіцянками-цяцянками та іншими сяк-таками. Адже через невиконані обіцянки наше майбутнє може перетворитися на мильну бульбашку… Повість увійшла до шкільної програми.
Галина Малик — українська письменниця, перекладач. Член Національної спілки письменників України. Видала 52 книжки для дітей — поезію, прозу, переклади; збірку сонетів, переклади з болгарської. Укладач кількох антологій закарпатської літератури XX ст. (зокрема, поезії та дитячої літератури).

Зал 2 – 12:00 – 13:00 – Дискусія для батьків юних художників «Юні художники та їх плекання». Проводить Катерина Немира
Катерина Немира – художниця, скульптор, письменниця зі Львова.
Зал 2 – 12:00 – 13:00 – Майстер-клас «Клинопис» від Ірини Босої
Зал 3 – 12:00 – 15:00 – «Дискусія з хвостиком» про дівчачі та хлоп’ячі цінності в житті та літературі від книгознавиці Наталі Марченко, засновниці електронного літературознавчого ресурсу «Ключ». У дискусії беруть участь провідні українські письменники та ВЦ «Академія».
Зал 5 – 12:00 – 13:30 – Презентація повісті Сергія Гридіна «Незрозумілі», «Не-ангел», видавництво «Академвидав», 2016 р.
Про складні і неминучі проблеми у Сашка Головка, учня 9-А класу, з однолітками, вчителями, батьками і просто «дорослими».
Сергій Гридін – автор книжок для дітей та підлітків.
Зал 1 – 13:00 – 14:00 – Майстер-клас «Осінні обереги» до свята Покрови. Створи подарунок найближчій людині власноруч.
Майстер-клас проводить співробітник Національної бібліотеки України для дітей Копйова Світлана.
Зал 2 – 13:00 – 14:00 – Майстер-клас «Скрипторій». На майстер-класі Ви дізнаєтеся про історію виникнення абетки; про типи давнього письма – устав, півустав, скоропис; про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги
Зал 2 – 13:00 – 14:00 – Майстер-клас зі створення витинанки від художниці Олени Поліщук

Зал 2 – 14:00 – 15:00 – Майстер-клас «Музейна папірня» На майстер-класі Ви дізнаєтесь про історію виникнення паперу, познайомитесь з процесом його виготовлення, і, звичайно, зможете зробити папір власними руками
Зал 5 – 14:00 – 15:00 – Презентація від видавництва «Час майстрів» (Поліщук О.О.)

Зал 2 – 15:00 – 16:00 – Майстер-клас «Мармурування» із декоративного оздоблення книги проводить Ірина Боса. Дізнаєтесь про один із давніх способів оформлення книжкової обкладинки та створите власну
Зал 3 – 15:00 – 16:00 – Презентація книги Лідії Гулько «Таємничі знаки, або Біля витоків української писемності», Видавництво Ірини Гудим, м. Миколаїв, 2015 рік.
Автор запрошує друга-читача у мандрівку до витоків української писемності. Розповідає про первісні типи письма, його еволюцію та про походження слов’янської писемності. Зачіпає питання писемності народів світу. Такий підхід дає можливість повніше зрозуміти історію вітчизняного письма, що є невід’ємною складовою світової культури.
Лідія Гулько – колишній співробітник Музею книги і друкарства України, автор книжок для дітей та досліджень про книговидання в Україні кінця XVIII – XIX ст.

Зал 4 – 17:00 – 18.00 – Вистава «TABULA RASA» від Львівського театру «МЕТА», режисер Соломія Лялевич
Театр «Мета» (Молодіжний Експериментаторський Театр Аматорів) був заснований групою молодих людей в кінці 70 – х років. У репертуарі театру – щорічні вертепи, купальські свята, вечори поезій, літературно-музичні композиції.

АКЦІЇ ВПРОДОВЖ УСЬОГО ДНЯ

«Шоколадне королівство» від «Львівської майстерні шоколаду»

 • Квест «У пошуках музейних скарбів» – допоможи віднайти сховані злим чаклуном експонати. Квест розрахований для дітей 7-10 років.
 • Квест «Культурний код України». Квест розрахований для дітей 12-15 років.
 • Майстер-клас «Лаврська друкарня» від Олександра Рачковського. Ви отримаєте можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток.
 • Майстер-клас «Інтролігаторська майстерня». Про особливості виготовлення окладів та оправ до видань розповість Олег Будзан.
 • Майстер-клас з офорту проводять студенти кафедри графіки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

09 жовтня (неділя)

Зал 2 – 11:00 – 12:00 – Майстер-клас «Чарівна листівка» від Олени Терехової
Зал 4 – 11:00 – 12:00 – Говоримо про читацьку аудиторію фантастичної повісті «Злочинці з паралельного світу» Галини Малик та розробку уроків по твору. За участі автора. Автографсесія.
Галина Малик — українська письменниця, перекладач. Член Національної спілки письменників України. Видала 52 книжки для дітей — поезію, прозу, переклади; збірку сонетів, переклади з болгарської. Укладач кількох антологій закарпатської літератури XX ст. (зокрема, поезії та дитячої літератури).

Зал 1 – 12:00 – 13:00 – Гра «Школа музейного екскурсовода»
Зал 2 – 12:00 – 13:00 – Майстер-клас «Гравюра на картоні». Тут ви довідаєтесь як з підручних матеріалів зробити гравюру, і як її застосувати. Проводить художниця Олена Поліщук
Зал 2 – 12:00 – 13:00 – Майстер-клас «Скрипторій». На майстер-класі Ви дізнаєтеся про історію виникнення абетки; про типи давнього письма – устав, півустав, скоропис; про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги
Зал 3 – 12:00 – 14:00 – «Скриня моя мальована»
Зал 4 – 12:00 – 15:00 – Презентація книги «Надзвичайні пригоди Кохи, Айка та Дзю» 9-річної київської школярки Софії Шлінчак. Книга проілюстрована авторкою. Книгу представить Іван Андрусяк, головний редактор видавництва «Фонтан казок»
«Чи може чудову дитячу книжку, по-справжньому цікаву ровесникам, створити… сама дитина? Мабуть, в ідеалі мало би бути саме так! Принаймні, в це щиро вірить дев’ятирічна Софія Шлінчак, яка сама придумала, написала й намалювала цю веселу й добру історію про маленьке левеня Коху і її друзів» — написав у передмові головний редактор видавництва «Фонтан казок» Іван Андрусяк.
Під час презентації буде проведено майстер-клас з малювання для дітей. Майстер-клас проведе відомий ілюстратор Ная Іващук.
На відвідувачів чекає автограф-сесія від Софії Шлінчак та подарунки від видавництва «Фонтан казок».
Зал 5 – 12:00 – 13:00 – Презентація від Марії Морозенко
Марія Морозенко – українська письменниця, член Національної спілки письменників.

Зал 2 – 13:00 – 14:00 – Майстер-клас «Музейна папірня» На майстер-класі Ви дізнаєтесь про історію виникнення паперу, познайомитесь з процесом його виготовлення, і, звичайно, зможете зробити папір власними руками
Зал 5 – 13:00 – 15:00 – Майстер-клас з журналістики

Зал 2 – 15:00 – 16:00 – Майстер-клас «Мармурування» із декоративного оздоблення книги проводить Ірина Боса. Дізнаєтесь про один із давніх способів оформлення книжкової обкладинки та створите власну

Зал 2 – 16:00 – 17:00 – Майстер-клас «Клинопис» від Ірини Босої

Зал 4 – 17:00 – 18.00 – В гостях у Музею книги і друкарства України театр-антреприза «Молода опера» при Національній музичній академії України ім. П. Чайковського

АКЦІЇ ВПРОДОВЖ УСЬОГО ДНЯ

 • «Шоколадне королівство» від «Львівської майстерні шоколаду»
 • Квест «У пошуках музейних скарбів» – допоможи віднайти сховані злим чаклуном експонати. Квест розрахований для дітей 7-10 років.
 • Квест «Культурний код України». Квест розрахований для дітей 12-15 років.
 • Майстер-клас «Лаврська друкарня» від Олександра Рачковського. Ви отримаєте можливість не тільки побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті, але й власноруч зробити відбиток.
 • Майстер-клас «Інтролігаторська майстерня». Про особливості виготовлення окладів та оправ до видань розповість Олег Будзан.
 • Майстер-клас з офорту проводять студенти кафедри графіки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

*Слідкуйте за оновленнями, в програмі можливі зміни

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe