Читомо > Календар подiй > Ася Казанцева розповість про те, навіщо потрібно спати

Календар подiй

Ася Казанцева розповість про те, навіщо потрібно спати

25-07-2017 | 19:00
м. Київ, IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8, 1-й поверх

More Knowledge – це формат довгих годинних лекцій від 15х4 Talks. У липні, в рамках всеукраїнського туру Асі Казанцевої відбудеться лекція «Навіщо треба спати? Що відомо і що невідомо».

З точки зору еволюції, потреба усіх ссавців уві сні виглядає досить дивно – адже він різко підвищує вірогідність бути з’їденим. Тим не менше, тварини йдуть на цей ризик, а отже, сон дає їм щось таке, від чого неможливо відмовитися. Накопичено доволі багато даних про те, що сон критично важливий для навчання і пам’яті (можна навіть посилити ефективність запам’ятовування за допомогою стимуляції сплячого мозку!), але в останній час з’являються експериментальні підтвердження для нових гіпотез, які припускають, що ще більше сон потрібен для того, яби підтримувати в мозку порядок, – у прямому, молекулярному сенсі слова.

Довідка:

Ася Казанцева – науковий журналіст, лауреат премії «Присвітник», автор двох книг-бестселерів про ірраціональну людську поведінку (українські переклади випущені видавництвом Vivat). Випускниця кафедри вищої нервової діяльності біофаку СПбГУ, наразі працює над магістерської дисертацію у рамках програми «Когнітивні науки і технології». Регулярно приїздить до України з науково-популярними лекціями. У 2016 році виступала в Одесі, Львові, Харькові та Києві.

На розігріві також послухаємо коротку лекцію біофізика Тимофія Кулініча про небезпечні співвідношення препаратів і речовин.

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe