Читомо > Календар подiй > Архімандрит Кирило презентує книжку «Українська публічна теологія»

Календар подiй

Архімандрит Кирило презентує книжку «Українська публічна теологія»

05-07-2017 | 18:00
м. Вінниця, книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Дух і Літера» запрошують на презентацію книжки архімандрита Кирила (Говоруна) «Українська публічна теологія», яка відбудеться  за участю автора. Модератор – Назарій Давидовський.

Публічна теологія є дисципліною, що швидко набуває розвитку у провідних академічних осередках світу. Її науковий інструментарій якнайкраще пасує для аналізу українських реалій після Революції Гідності. Саме подія Майдану перебуває у фокусі книги: Майдан як поштовх до виникнення оригінальної української публічної теології, яка не зводиться до вивчення західного досвіду, а й пропонує власний погляд як на українську ситуацію, так і на світові тенденції.

Книга отця Кирила є збіркою текстів, які раніше виходили різними мовами у різних світових виданнях. Зібрані разом, вони утворюють повноцінну книгу з тяглістю думки і аргументації та окреслюють контур української публічної теології як дисципліни, що поєднує у собі традиційне християнське богослов’я, релігієзнавство, соціологію релігії, політологію та філософію.

Довідка:

Архімандрит Кирило (Говорун) – архімандрит, PhD, кандидат богослов’я, старший викладач Стокгольмської школи теології, старший науковий співробітник Центру дослідження релігії факультету філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, науковий співпрацівник Єльського (2012—2014) та Колумбійського університетів (США). Автор численних книг та статей з теології, опублікованих десятками мов світу.

Тел.: (0432) 52-93-41.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe