Читомо > Календар подiй > Артем Чапай презентує книжку «Авантюра XL»

Календар подiй

Артем Чапай презентує книжку «Авантюра XL»

14-06-2017 | 18:00
м. Вінниця, книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Віват» запрошує на презентацію книжки Артема Чапая «Авантюра XL», що відбудеться за участю автора. Модератор – Олександр Вешелені.

«Авантюра» – це півтора року реальних мандрів автостопом, без грошей, без плану й деколи без необхідних документів. Кинувши роботу й навчання, український студент їде «дизелями до Нью-Йорка», а далі, заробляючи на дорогу під час подорожі, проїжджає Мексикою, Кубою, Белізом, Ґватемалою, Гондурасом, Сальвадором, Нікараґуа. Він знайомиться з десятками чудових людей, знаходить близьких друзів, завдяки дорозі по-новому розуміє світ, та й самого себе. В «Авантюрі» є класичні sex, drugs, rock’n’roll, а написано її в експериментальному стилі, з відчутним впливом інтернету й молодіжного сленгу.

Софія Андрухович: «Це книжка, написана справжнім героєм-коханцем. Нові жінки для нього – як нові гори, нові гори – наче нові жінки, при цьому, як і кожен класичний герой-коханець, він вірить у власну щирість, підкуповує наївністю, захлинається романтизмом, прагне врятувати світ і чітко знає, як це зробити».

Довідка:

Артем Чапай – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник. Автор книг «Авантюра: Практичні реалії мандрів по-бідняцьки» (2008, 2017), «Подорож із Мамайотою в пошуках України» (2011), «Червона зона» (2014), «Война на три буквы» (у співавторстві з Катериною Сергацковою та Володимиром Максаковим; 2015), «Понаїхали» (2015), «Тато в декреті» (2016). Книжки Артема Чапая тричі поспіль потрапляли до топ-5 конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі». Номінант і лауреат кількох літературних та журналістських нагород.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe