Читомо > Календар подiй > Арт-видання «Питання до видимого» Володимира Буднікова презентує видавництво ArtHuss

Календар подiй

Арт-видання «Питання до видимого» Володимира Буднікова презентує видавництво ArtHuss

19-12-2017 | 17:00
м. Київ, Національний музей Тараса Шевченка, б-р Т.Шевченка, 12

Мистецьке об’єднання «ЧервонеЧорне» та видавництво ArtHuss презентують нове арт-видання українського художника Володимира Буднікова «Питання до видимого».

Володимир Будніков – Народився в 1947 році в Києві. Закінчив Київський державний художній інститут (майстерня Тетяни Яблонської). Із 1975 року – член Національної спілки художників України.

Заслужений діяч мистецтв України, професор Української академії мистецтв. Роботи художника знаходяться в музеях Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Чернігова, Бердянська, Сум, а також у публічних та приватних колекціях Австрії, Німеччини, США, Японії, Франції, країн Балканського півострова. Живе та працює в Києві.

Як пояснює свою мотивацію до творчості сам митець: «Я відчуваю багато впливів, прагну постійно розбиратися, як мені ведеться з тим, що мене хвилює серед іншого мистецтва. Коли я працюю, я думаю, розмірковую таким чином, відчуваю таким чином. Можливо, якби я був музикантом, то присвячував би весь час музиці. Працюючи, я отримую можливість доторкнутися до себе. Реальність відбувається дуже загадково, деякі її рухи або риси можна вгадати серед видимого. Я пильную, полюю за такими лініями. Вони неясні, як питання. Я формулюю бачене своїми лініями та діями навколо своїх робіт – багато що з важливого для мене неможливо сказати словами».

ЧервонеЧорне – мистецьке об’єдння, завдяки якому вже виходили друком книги «Лінія Розмежування», «Київський Щоденник», «Укриття», «Замість Документу» Влади Ралко та Володимира Буднікова.

ArtHuss – це видавництво та друкарня, що спеціалізується на нон-фікшн та популярних виданнях про візуальну культуру. Опублікували всесвітньо відомі бестселери Сари Торнтон, Вілла Ґомперца, Ґрейсона Перрі. До друку готуються книги Дона Томпсона та автобіографія Марини Абрамович.

Презентація супроводжується експозицією робіт художника.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe