Читомо > Календар подiй > Арт-пікнік з Іваном Андрусяком

Календар подiй

Арт-пікнік з Іваном Андрусяком

13-07-2013 | 12:00
м. Київ, ВДНГ, вулична бібліотека

Видавництво «Грані-Т» запрошує всіх на Арт-пікнік Слави Фролової, адже до вуличної бібліотеки завітає дитячий письменник Іван Андрусяк.

«Прозайчик» і «пробурундук» української дитячої літератури цілком таємно розкаже малечі про Чакалку та Бабая і неодмінно прочитає вірша про мудру мишку.

Діток, які залишились у липневу спеку в Києві, запрошуємо до «Експоцентру України» (ВДНГ), де в затінку вуличної бібліотеки відбудеться цілком конфіденційна розмова про найцікавіші моменти з життя літературних героїв, яких створив Іван Андрусяк.

Письменник створив майже два десятки книжок для дітей, більшість яких вийшла у видавництві «Грані-Т». Деякі з них витримали не одне перевидання і здобули неабияке читацьке визнання: «Стефа і її Чакалка», «Кабан дикий – хвіст великий», «Хто боїться зайчиків», «Вісім днів з життя Бурундука», «Пінгвінік» і «Зайчикова книжечка».

На маленьких читачів і їхніх батьків, які завітають на Арт-пікнік в цю суботу (13 липня), чекають по-розбишацькому літнє спілкування з письменником, конкурси від літературних героїв, а також книжки з автографом і найщирішими побажаннями.

А ще Іван Андрусяк розкаже малечі, хто така Чакалка і як від неї втекти, а також поділиться способом, як отримати все і одразу.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe