Читомо > Календар подiй > Антон Мартинов запрошує на чаювання

Календар подiй

Антон Мартинов запрошує на чаювання

15-12-2017 | 19:00
м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9

За чашкою чаю зустрінемося з виконавчим директором видавництва «Наш формат». Поговоримо про те, у якому стані зараз знаходиться книговидання в Україні: що читають українці та які перспективи просування видавничих проектів у світі.

Крім того, Антон Мартинов розповість, як займаючись улюбленою справою, побудувати успішний бізнес та у чому секрет збільшення тиражів «Нашого формату» від 12 тис. до 400 тис. на рік?

Довідка: Антон Мартинов – підприємець, співвласник та CEO видавництва «Наш формат». У 2016 році увійшов до рейтингу «Люди Нового Времени» журналу «Новое время» за «популяризацію світових інтелектуальних бестселерів в Україні».

«Наш формат» працює на українському ринку книговидання вже 11 років. За останні роки видавництво випустило у світ понад 100 нових книжок – паперових та електронних. Серед них — книжки Нобелівських та Пулітцерівських лауреатів, бестселери New York Times, The Economist та Financial Times. Інтернет-магазин, 500 точок продажу, 2 книгарні, а також доступність на Google Play, iTunes, Kobo – це також про «Наш Формат».

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe