Читомо > Календар подiй > Антологію п’єс Драмовичок презентують дітям та підліткам

Календар подiй

Антологію п’єс Драмовичок презентують дітям та підліткам

24-03-2018 | 17:00
м. Луцьк, Луцький районний будинок культури, вул. Ковельська, 56

Дитяча театральна студія «ДогориДриґом» запрошує на презентацію антології п’єс «ДРАМОВИЧОК» для дітей і підлітків та інших книг, інтернет-сайтів і проектів сучасної драми із фото та відео вистав.

ДРАМОВИЧОК – це перша антологія п’єс для дітей та підлітків за час незалежності України. До книги увійшло 20 текстів – різних за жанром і стилістикою. Репрезентують видання автори різних поколінь – від «патріарха» дитячої літератури Всеволода Нестайка до наймолодшої «казкарки» Анни Багряної. Збірка містить драматургію для малої сцени і для великої, мюзикли та п’єси для лялькового театру. Є твори, які неодноразово ставилися в Україні та за її межами, а є ті, що лише чекають на світло рампи. Химерні світи драматургії для дітей мають широку палітру сюжетів та образів: історичні, сучасні, позачасові, фантастичні. Вона поділена для зручності на три частини: «Драмовенятко» – для найменших, «Драмовичок» – для школяриків, а також «Драмовик» – для підлітків. Це розмаїта антологія, яка дає широкий вибір для читачів та постановників різного віку і вподобань. До книги увійшли п’єси І.Андрусяка, А.Багряної, Я.Верещака, А.Вишневського, О.Вітра, О.Вратарьова, О.Гавроша, О.Гончарова, Н.Гузєєвої, Б.Жолдака, С.Лелюх, Б.Мельничука, О.Миколайчука-Низовця, Н.Нежданої, В.Нестайка, Н.Симчич. Це спільне видання НЦТМ імені Леся Курбаса та видавництва «Світ знань» за сприяння авторської ради УААСП.

Модератор презентації – НЕДА НЕЖДАНА (Neda Nejdana), драматург, культуролог, перекладач, кандидат філологічних наук, керівник відділу драматичних проектів НЦТМ імені Леся Курбаса.

У рамках презентації також нові книги із серії драматургічного відділу Центру Курбаса: антології монодрами «ГОЛОС ТИХОЇ БЕЗОДНІ ТА ІНШІ ГОЛОСИ», біографічних п’єс «ТАЇНА БУТТЯ», актуальних «МАЙДАН. ДО І ПІСЛЯ», жіночої драми «МОТАНКА», серії авторських збірок, інформаційний драматургічний збірник «КОЛО АВТОРІВ», Інтернет-проекти «ДРАМА&СВІТ» та «АВАНСЦЕНА», серії перекладів «НОВІТНЯ П’ЄСА», міжнародні проекти у Македонії, Сербії, Польщі, Франції, Туреччині та ін.

Після презентації аудиторія матиме можливість придбати кілька антологій та переглянути фантастичну казку «Зоряна мандрівка» за п’єсою Неди Нежданої.

Довідки за телефоном: 097 863 29 89.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe