Читомо > Календар подiй > Анна Шевченко презентує роман “Гра”

Календар подiй

Анна Шевченко презентує роман “Гра”

16-05-2017 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

Видавництво «НОРА-ДРУК» запрошує на презентацію роману Анни К. Шевченко «Гра». Модераторка – Аліна Вакуленко.

Анна К. Шевченко — англійська письменниця українського походження. Вона любить розповідати історії для всіх, хто хоче слухати… Одна з цих історій, роман «Спадок» (в Україні вийшов у 2014 р.), опублікований у 12 країнах, був номінований на премію Джорджа Оруелла у Великобританії і увійшов у шорт-лист двох премій у Франції.

Дія роману «Гра» відбувається на різних континентах. Двадцять пять років тому четверо друзів закінчили школу, повязані таємницею, що призвела до трагедії. Тепер вони зустрічаються, щоб завершити розпочату в юності гру. Правила ті самі, але учасники вже дорослі і ставки набагато вищі. Гравці змушені відкрити забуті сторінки історії: Кримської конференції 1945 року, де три світові лідери поділили світ і створили нову карту Європи після Другої світової війни.

Основні події роману повязані з Кримом і Одесою. Написаний у 2012 році роман ніби передбачає трагічні події анексії Криму і дає несподіваний натяк на розв’язання кримської проблеми.

Aнна Шевченко — авторка двох романів і двох книжок з культурології. Живе у Лондоні, знає 7 іноземних мов, як фахівець з конфліктології працювала в 32 країнах світу.

Модераторка – головна редакторка Першого каналу Українського радіо Аліна Акуленко.

Тел.: (044) 337 97 72

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe