Читомо > Календар подiй > Анна Гальберштадт проведе літературний вечір

Календар подiй

Анна Гальберштадт проведе літературний вечір

20-05-2016 | 18:00
м. Київ, Національний музей медицини України, вул. Богдана Хмельницького, 37

Анна Гальберштадт проведе літературний вечір. Вірші Анни прозвучать як англійською, так і в перекладах Тетяни Родіонової українською.

Анна Гальберштадт – поет, психолог, авторка наукових робіт з теми адаптації на Заході іммігрантів з СРСР, Росії і країн Східної Європи, а також про методи сімейної, групової та індивідуальної психотерапії.

Анна Гальберштадт – авторка поетичних збірок Vilnius Diary і Transit, багатьох публікацій в американських літературних журналах, фіналістка 4 поетичних конкурсів. Цьогоріч вона отримала приз International Merit Award в міжнародному конкурсі Poetry 2016 журналу Atlanta Review. Її вірші й переклади (англійською, литовською) надруковано в низці літературних журналів. В даний час Анна працює над книгою перекладів американської поетеси Айлін Майлз на російську.

Починаючи з 17:00 всі охоч зможуть також подивитися виставку художніх робіт сучасних американських художників (Arie A. Galles, Susan Erony, Vitaly Komar and Anna Halberstadt, Aharon Gluska, Ruth Liberman, Verena Kaminiarz, Aziz & Cucher), приурочену до теми «Медицина після Голокосту». Виставка являє собою творчий відповідь, осмислення авторами зв’язку медицини, біології, генетики та викривлення лікарської і наукової етики, злочинних експериментів і практик зі знищення людей за часів нацизму, а також того, які висновки було зроблені за повоєнний час. Куратор виставки – Ендрю Вайнстайн. Представлено також книги з колекції музею та постери про медицину під час і після Голокосту.

Вхід вільний, кількість місць обмежено (до 100)

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe