Читомо > Календар подiй > Андрій Зелінський презентує книжки «На ріках вавилонських» та «Соняхи»

Календар подiй

Андрій Зелінський презентує книжки «На ріках вавилонських» та «Соняхи»

03-04-2017 | 18:30
м. Харків, книгарня «Є», вул. Сумська, 3

«Видавництво Старого Лева» запрошує на зустріч із о. Андрієм Зелінським, розмову про книжки «На ріках вавилонських. Кілька думок про повернення» та «Соняхи. Духовність на час війни». 

Отець Андрій Зелінський – греко-католицький священик, монах-єзуїт, військовий капелан. Основні сфери наукових інтересів та напрямки пасторської діяльності: християнська духовність у контексті сучасної культури, ідеологія національної безпеки та задоволення духовних потреб військовослужбовців.

У книжці «Соняхи. Духовність на час війни» («Видавництво Старого Лева», 2015) зібрані тексти про глибоке і про глибоко людське, про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину на сонце, а наш спільний біль – на радість спільної надії. Адже хлопці, про яких ідеться, – молоді офіцери Збройних Сил України, – втілення відданої та жертовної служби своєму народу, щирої, щедрої та до кінця вірної любові. Відтак книжка водночас є даниною світлій пам’яті тим, хто в час, коли Україну огорнула темрява і страх, запалав соняхами на полях української журби.

У книжці «На ріках вавилонських. Кілька думок про повернення» («Видавництво Старого Лева», 2016) автор говорить про досвід самотності, який є «землею вигнання у світі людини». Зелінський каже: «Самотність ранить, інколи навіть війною. Нині усяк, хто живе життям нашої країни, зазнає її ран, її смертей і перемог, часто також почувається самотнім у цьому досвіді. Як повернутися у додому? Зустріч із собою справжнім, зустріч із братом у ближньому, зустріч із Богом несподіваним – стежина вороття із землі вигнання у двори нового Єрусалиму, з пустелі людської самотності в затишок втраченого Едему, з минулого в майбутнє…».

За підсумками Всеукраїнського конкурсу «Найкраща книга форуму – 2016», у рамках 23-го Форуму видавців, автор був нагороджений Золотим гербом міста.

Тел.: (057) 717 03 99

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe