Читомо > Календар подiй > Андрій Мелехов презентує роман «Велика війна Сталіна»

Календар подiй

Андрій Мелехов презентує роман «Велика війна Сталіна»

08-02-2018 | 19:00
м. Київ, Довженко.книги.кава.кіно, вул. Бульварно-Кудрявська, 43-А

Видавництво «Фоліо» запрошує вас на презентацію книги Андрія Мелехова «Большая война Сталина». Модератор: Олександр Зінченко.

Справжнє ім’я київського письменника Андрія Мелехова – Терехов Андрій Михайлович. Народився в 1965 році у Північному Казахстані. У 1989 році закінчив Київський Університет за спеціальністю перекладача. Чотири роки служив у Радянській Армії, два з них в Анголі, у складі групи радянських військових радників. У 1996 р. отримав науковий ступінь в бізнес-школі університету Міннесоти (США). У 2001 р. навчався у Гарвардській школі бізнесу. Потім працював в американській компанії Carlyle Group, а в 2005-2008 рр. був керівником в інвестиційній компанії А1 (Альфа груп).

З 2008 року Андрій Терехов займається виключно літературою і військовою історією. Автор романів «Analyste», «Mon Agent», «Malaria» і «Vox Populi», а також серії аналітичних робіт, присвячених історії Другої Світової війни.

«Большая война Сталина» – це перша книга літературно-публіцистичного циклу. Це свіжий погляд на події, так добре, здавалося б, знані з підручників радянської доби. Це в повній мірі аналітичний проект, в ході якого автор, ретельно зібравши сотні фактів, спробував відповісти на низку важливих питань, що, як і раніше, хвилюють шанувальників історії. Хто підштовхнув Гітлера й західних союзників до розв’язування Другої світової? Чи стало німецьке вторгнення 22 червня 1941 року раптовим для Червоної армії і радянського політичного керівництва? Чи оголошували німці війну СРСР? Якими справді були плани Сталіна та генералів? Чому, точно знаючи, що війна от-от розпочнеться, Сталін спокійно пішов спати? Андрій Мелехов спробував відповісти в цій книзі на ці та багато інших питань…

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe