Читомо > Календар подiй > Андрій Дудченко презентує український молитовник та 2 книжки

Календар подiй

Андрій Дудченко презентує український молитовник та 2 книжки

07-02-2017 | 18:30
м. Хмельницький, книгарня «Є», вул. Проскурівська, 2

Видавництво «Дух і літера», Відкритий православний університет Святої Софії та Культурний центр Петра Могили запрошують на презентацію українського молитовника православних вірян та книжок «Божественна літургія» та «Сповідь і причастя», яка відбудеться за участю протоієрея Андрія Дудченка.

«З молитвою про єдність українського православ’я» – саме такий підзаголовок має зустріч, метою якої є не лише презентація видань, а й прагнення живого спілкування про сучасну українську православну ідентичність.

Серед вірян УПЦ (МП) існує великий попит на молитовник українською мовою. Незважаючи на те, що можна знайти багато молитовників українською на парафіях УПЦ КП, УАПЦ та УГКЦ, віряни УПЦ (МП) побоюються ними користуватися через те, що ті видання не мають благословення церковної влади УПЦ, або такої, що є визнаною з боку УПЦ (МП). Видання молитовника українською за підтримки УПЦ в Канаді (в юрисдикції Константинопольського Патріархату), як сподіваються укладач та видавці, буде прийнято відкритими до діалогу християнами з усіх українських православних юрисдикцій.

У книжках протоієрея Андрія Дудченка розповідається про смисл і значення Божественної літургії, Сповіді і Причастя. Крок за кроком автор роз’яснює простою і доступною мовою всі слова, молитви та дії, які промовляють, співають та роблять під час найважливішого богослужіння Православної Церкви, а також те, як саме підготувати себе до великих Таїнств, щоб прийняти їх на зцілення душі й тіла, і будемо говорити у цій невеликій книзі. Всі тексти подаються двома мовами: церковнослов’янською та українською.

Протоієрей Андрій Дудченко – священик Спасо-Преображенського собору в Києві, член Наукової ради Відкритого православного університету Святої Софії. Одружений, виховує разом із дружиною чотирьох дітей. Автор книг «Євхаристія: минуле, сучасне, вічне» (Київ, 2013), «Сповідь і причастя: практичні поради» (Дух і Літера, 2016), “Божественна літургія: путівник» (Дух і Літера, 2016); автор ідеї, упорядник «Молитовника православних вірян» (Дух і Літера, 2017).

Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe