Читомо > Календар подiй > Андре Де і Вікторія Руденок проведуть творчий вечір

Календар подiй

Андре Де і Вікторія Руденок проведуть творчий вечір

10-11-2016 | 19:00
м. Київ, простір Нова Країна, вул. Станіславського, 3, офіс 50

Поет, бард, громадський діяч Андре Де і директор із розвитку книжкового проекту «Читайка», мама чотирьох дітей Вікторія Руденок проведуть творчий вечір.

Ми збираємося напередодні Міжнародного дня передчасно народжених дітей, щоб, поринувши у творчу атмосферу, допомогти зібрати 200 тисяч гривень для закупівлі медичного обладнання, яке подарує життя передчасно народженим дітям.

Щороку в нашій країні народжується близько 500 000 немовлят, 24 000 з яких з’являються на світ передчасно. Кожне врятоване життя такого малюка – безцінне. #Нетерплячки – так їх називають.

Детальніше про проект Благодійного фонду «Свічадо», ТМ «Раненько», Української Біржі Благочинності, Асоціації неонатологів України та Асоціації батьків недоношених дітей «Ранні пташки» можна дізнатися за посиланням

На гостей вечора чекають вірші, пісні, коротка проза в авторському виконанні та затишна атмосфера. Усіх бажаючих відвідати наш літературний вечір просимо про благочинний внесок у розмірі 200 гривень.

Зареєструватися на захід можна у Ольги Постолової за телефоном 098 012 44 16 або електронною поштою postolovaoo@ukr.net. Збір коштів відбуватиметься безпосередньо на заході.

Запрошуємо всіх небайдужих поділитись теплом.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe