Читомо > Календар подiй > Альманах «Veni. Vidi. Scripsi. Війна. Життя defacto» презентує «Темпора»

Календар подiй

Альманах «Veni. Vidi. Scripsi. Війна. Життя defacto» презентує «Темпора»

19-11-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Темпора» запрошує на презентацію альманаху «Veni. Vidi. Scripsi. Війна. Життя defacto», що вийшов за результатами IV конкурсу художнього репортажу «Самовидець» ім. Майка Йогансена. Модераторка — Олеся Яремчук.

До альманаху «Veni. Vidi. Scripsi. Війна. Життя de facto» увійшли тексти за результатами IV конкурсу художнього репортажу «Самовидець» ім. Майка Йогансена. Ці репортажі – це спроба розібратися у тому, як виглядає життя defacto у часи, коли країна перебуває у стані неоголошеної війни, коли маємо анексовані території, а реальний та задекларований стан справ дійсно відрізняються.

«Тут – тексти про зниклих безвісти військових і відчайдушні пошуки їхніх матерів; про буденне життя та настрої в Криму й на Донеччині; про наступальні операції та те, як це – потрапили у руки до сепаратистів; про те, як люди вчаться жити «опісля», а фрази «покидати дім» та «повертатися додому» набувають іншого сенсу», – зазначає кураторка проекту Олеся Яремчук.

На презентації переможці конкурсу розкажуть про написані репортажі, а лауреатка Єлизавета Гончарова – також про свою майбутню книгу. Окрім того, член журі «Самовидця» Олег Криштопа та кураторка проекту Олеся Яремчук оголосять деталі наступного конкурсу художнього репортажу на тему «Чому я ніколи звідси не поїду».

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe