Читомо > Календар подiй > «Альберт…» Андруховича готується до публічної страти у Львові

Календар подiй

«Альберт…» Андруховича готується до публічної страти у Львові

29-06-2014

У Львові культурно-мистецька громадськість очікує на дивовижну вуличну медіа-виставу за однойменним оповіданням Юрія Андруховича «Альберт, або найвища форма страти». Вражаюча музика у поєднанні із вишуканою драматургією та захопливою грою акторів дивуватиме глядача 29 травня на відкритому майданчику площі Музейна (біля Домініканського собору). Організатором виступає агенція подій АртПоле за підтримки Львівської міської ради та компанії «Дік-Арт».

«У центрі нашого дійства — історія Альберта Вироземського, шахрая і злодія. Аби уникнути смертної кари, він погодився віддати душу дияволу, але підписана кров’ю угода чомусь не спрацювала — й певного осіннього дня року 1641-го його було привселюдно спалено посеред львівської площі Ринок…», – розповідає письменник Юрій Андрухович.

Наразі історія Альберта у текстовій формі поки що не доступна широкому загалові. Відтак перше знайомство львів’ян та гостей міста з означеним твором відбудеться у форматі театральної медіа-вистави просто неба, до того ж в автентичних історично-архітектурних декораціях цього дійства.

Отож, до оповіді долучаються саме львівські музиканти — контрабасист Марко Токар і співачка Уляна Горбачевська. Виставу доповнить тонка графіка художника Анатолія Бєлова, що оживе завдяки роботі vj-group «CUBE» та яскравому виступові театру вогню «ПротиНочі».

Оповідь відбуватиметься водночас у формах живої декламації тексту автором, музичного супроводу контрабасом, емоційно-забарвленого співу та анімації, яка проектуватиметься на сцену і водночас слугуватиме декорацією.

До речі, прем’єри «Альберта..» вже з великим успіхом відбулися на фестивалях «АртПоле», Meridian Czernowitz та Гогольфест. А у лютому 2014 року вистава з не меншим успіхом пройшла в п’яти містах по всій Україні: в Києві, Одесі, Івано-Франківську, Тернополі та Запоріжжі. Зазначимо також, що вхід на виставу вільний. Проте всі охочі зможуть підтримати подальше втілення мистецьких проектів та придбати квиток за ціною 100 грн. у спеціально обладнану партерну зону.

Усі хто долучиться до благодійної справи отримають у подарунок ексклюзивні листівки авторства Анатолія Бєлова з автографами усіх учасників проекту «Альберт, або найвища форма страти».

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe