Читомо > Календар подiй > Акцію «Книжковий Санта» запускають «Всі книги»

Календар подiй

Акцію «Книжковий Санта» запускають «Всі книги»

07-01-2016 | 23:59
Україна

Інтернет-крамниця «Всі книги» запустила акцію «Книжковий Санта». Її організатори пропонують читачам таємно дарувати книжки одне одному.

Для участі потрібно внести вибрану суму на подарунок, заповнити анкету http://vsiknygy.com.ua/special/booksanta/ зі своїми літературними вподобаннями. Після цього в системі перемішують імена учасників і кожен отримує ім’я дарувальника та інформацію про його інтереси. Потім він обирає потрібну книжку із запропонованої новорічної добірки. Наприкінці усі учасники отримують подарунки.

Акція благодійна – різницю між вартістю покупки і внесеною сумою на подарунок віддадуть дитячому притулку.

«Зараз наша книгарня докладає чималі зусилля, щоб популяризувати читання українських книг, і ця акція також є частиною великої благої цілі, – коментує один з організаторів акції «Книжковий Санта» Анна Гай. – Щоби люди більше читали, любили книги, обирали таку альтернативу дозвілля, і дарували книжки один одному. Цього Різдва ми хочемо зробити такий подарунок ще приємнішим».

c8390ffe-9e12-42c5-974a-a25596f5070d__santa

«Таємний Санта» – популярна у світі різдвяна церемонія анонімного обміну подарунками. Найпростіший її вид – коли кілька друзів пишуть імена на папірцях, перемішують їх і дістають того, кому щось даруватимуть.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe