Читомо > Календар подiй > Акція «Її Величність Книга. Даруймо!» проведуть до Міжнародного дня дарування книги

Календар подiй

Акція «Її Величність Книга. Даруймо!» проведуть до Міжнародного дня дарування книги

14-02-2018 | 14:00
м. Львів, НУ Львівська політехніка, вул. С.Бандери, 12, ауд. 226 головного корпусу

З нагоди Міжнародного дня дарування книги Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою проводить акцію інтелектуальної доброти «Її Величність Книга. Даруймо!», долучаючись до міжнародної добровільної ініціативи.

Доки є запит на книгу в суспільстві, доти є потреба для саморозвитку, для пізнання, для вдосконалення.

Дарунок книги – це заклик до інтелектуальної дружби, знак поваги і бажання зробити нас усіх мудрішими, а, значить, кращими й духовно багатшими.

Цього року наші книги вирушать у дорогу до українських шкіл, товариств та освітніх закладів за кордоном, які є нашими партнерами та учасниками наших проектів.

Першою ластівкою, яка долучилася до ініціативи, є всесвітньо відома українська поетеса з Бразилії Віра Вовк, яка надіслала свої нові книги з проханням подарувати їх студентам Львівської політехніки.

У заході, на якому піде розмова про Книгу, її значення для формування національних, суспільних цінностей, візьмуть участь видавці, журналісти, молодь.

Довідка:

Міжнародний день дарування книги започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги. Це одне з наймолодших свят в календарі, його святкують з 2012 року. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.

З кожним роком все більше книжок, як уже прочитаних, так і зовсім нових, вирушає в дорогу в усі куточки світу. Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу до книги. Основна мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу.

Вхід вільний.

За додатковою інформацією просимо звертатися: тел. (+380) 258-01-51; чи на e-mail: press@miok.lviv.ua

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe