Читомо > Календар подiй > «Агроскрипт» проводить конкурс фахових журналістських матеріалів

Календар подiй

«Агроскрипт» проводить конкурс фахових журналістських матеріалів

10-09-2017 | 23:59
Україна

Конкурс фахових журналістських матерілів серед регіональних ЗМІ.

До участі в конкурсі приймаються матеріали, що відповідають наступним вимогам: матеріали, які пояснюють земельну реформу, опубліковані у регіональному, комунальному, місцевому, районному, сільському виданні будь-якого регіону України (друковане чи онлайн) у період з 10 червня по 10 вересня 2017 року. До конкурсу подається текст матеріалу у форматі word або pdf, а також скан-копія публікації або посилання, що доводить факт публікації. До телевізійних та радіо матеріалів: лінк на запис телевізійної або радіо передачі, тривалість обговорення аграрної тематики має бути не меншою, ніж 30 хвилин.

Призи

1 місце – Сертифікат на проходження п’ятиденного навчання у Вільній Школі Журналістики у м. Києві, включаючи оплачуване проживання протягом п’яти днів у м. Києві та проїзд.

2 місце – Сертифікат на індивідуальний двогодинний тренінг з одним із кращих медіа-експертів України, оплачуване проживання протягом одного дня у Києві, а також компенсація проїзду.

3 місце – Сертифікат на придбання фахового журналістського обладнання на суму 2000гривень.

  • Прийом конкурсних робіт – з 10 червня по 10 вересня 2017 року
  • Оголошення переможців – 29 вересня 2017 року

Щоб отримати відповіді на запитання та надсилати роботи, звертайтесь до Карини Довніч на електронну адресу karina.d@be-centric.com або за телефоном +38 063 362 0066

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe