Читомо > Календар подiй > 5BKS запрошує на розмову «Про мізки і кишки» з медиком Інною Масленчук в рамках проекту «Нон-фікшн.ua»

Календар подiй

5BKS запрошує на розмову «Про мізки і кишки» з медиком Інною Масленчук в рамках проекту «Нон-фікшн.ua»

24-04-2017 | 18:00
м. Вінниця, книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Літературна медіатека 5BKS запрошує на розмову «Про мізки і кишки» з медиком Інною Масленчук в рамках проекту «Нон-фікшн.ua». Модератори – Олександр Вешелені та Олександр Мельник.

Найбільшою загадкою для людини дотепер залишається вона сама. До того ж, поряд із безкінечними спробами пізнання душі ми не перестаємося цікавитися також своїм тілом – дивовижним організмом, який може працювати злагоджено навіть у найекстремальніших ситуаціях. Віднедавна популярність українського читача завоювали книжки з сегменту «популярної анатомії»: «Ми – це наш мозок» Д. Свааба, «Дивовижні пригоди всередині тіла» Г. Френсіса, «Внутрішня історія. Кишечник – найцікавіший орган вашого тіла» Дж. Ендерс та інші. Що ховає наше нутро? Що думають наші органи, коли ми навіть не думаємо про них? Як здоров’я людини залежить від злагодженості роботи усіх процесів усередині нас? Про такі практичні й навіть філософські питання говоритимемо з медиком та культуртрегеркою Інною Масленчук.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe