Читомо > Блоги > Даша (navashdenie), 17, творчий глядач

Блоги

Даша (navashdenie), 17, творчий глядач

28.09.2010 6 Автор:

У рюкзаку: Селінджер, цикл оповіданнь про талановиту  родину Глассів. Вже вдруге знайомлюсь із цими дивовижними героями. Читаючи, приходжу ніби у гості до Глассів. У Селінджера дуже кінематографічна мова, чіткий, відчутний ритм, а теми для осмислення – ух, які! Читання деколи навіть дорожче й приємніше за чашку кави з найкращими друзями). Дуже люблю цю книгу якось по-людськи, сердечно, але впевнена, що вона зможе причарувати ще не одного читача, як мене колись, з першого ж прочитанного листка. Майстерність її написання безумовна, а у російскому перекладі – співає, як музика, завдяки любові перекладачки Райт-Ковальової.

На черзі: Останнім часом я регулярно читаю лише поетичну прозу в ЖЖ, яка так необхідна душі, як ковток повітря, але навряд її можна знайти надрукованою. Ще планую перечитати прозу Пастернака. Книги з собою зараз потрібні, як камертон настрою, щоб мати можливість, як казав Пелевін, бачити у всьому свій «золотий успіх»: «Когда особый взлет свободной
мысли дает возможность увидеть красоту жизни.» )

Вибір книги: Як навчив літературний персонаж Макс Фрай, гадаю на книжках, відкриваючи їх на будь-якій сторінці. В першу чергу шукаю автора, з яким була би співзвучна мова. Деколи дуже вдячна рекомендаціям http://www.livelib.ru та спонтанному пошуку на букіністичному ринку.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

 1. Navashdenie
  28.09.2010 в 12:49 pm

  ура ура, очень рада себя видеть: ))
  вот только почему сеьмя Глассов – “несчастная”?:)) как по мне, совершенно счастливые люди, просто слишкоммногодумающие, для них любое несчастье – счастье:))

 2. abyrvalg
  29.09.2010 в 9:58 am

  Сім’я Глассів, на думку перекладача Селінджера В. П. Голишева, – надто егоїстична і погано себе поводить.

 3. abyrvalg
  29.09.2010 в 9:58 am

  Фото зроблено на Гоголівському фестивалі, чи не так?

 4. 29.09.2010 в 11:14 am

  це помітно з Даші, книжки чи бекграунду ггг?)

 5. vtilennya
  29.09.2010 в 10:48 pm

  гарний шарф.

 6. перуцька
  02.10.2010 в 10:32 pm

  abyrvalg:
  імєнна!)

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe