4 квітня, 18:00 – презентація колекції наплічників «backpack for a poet». Lyolya Goldstein – кураторка десятків арт-проектів, окремих виставок, освітніх програм. Редакторка, арт-критикиня, шеф-редакторка, радіоведуча. Цитата: «Вважаю, що сучасна поезія – це суперечка, контекст, краса [потворність], знання і розуміння, все як у будь-якого іншого медіума. І все як у житті».
5 квітня, 18:30 – лекція кінорежисера Каті Горностай. Kate Gornostai – володарка нагороди «Docudays UA», нагороди львівського кінофестивалю «Wiz-Art», нагороди за найкращий короткометражний фільм Одеського міжнародного кінофестивалю і нагороди «Скіфський олень» за найкращий український короткий метр на «Молодості». Цитата: «Я дуже люблю документальне кіно, але роблю ігрове, намагаючись відтворити спонтанність реальності в кадрі. І поки що на цю «правдоподібність» іде найбільше сил. А на «правду» – кінематографічну та умовну – поки не вистачає не тільки сил, але й компетентності».
6 квітня, 13:00 – лекція-воркшоп хореографа Віктора Рубана. #KyivDanceResidency, 6 поверх Центру Довженка. Viktor Ruban – хореограф-дослідник, перформер, танцівник, тренер, продюсер і коуч. Генеральний директор міжнародного продюсерського центру Ruban Production ITP Ltd., програмний директор міжнародної платформи танцю «Імпульс Трансформації», куратор простору-платформи міжнародних досліджень танцю, руху, тілесних і перформативних практик. Цитата: «У своїй художній практиці я досліджую специфіку сучасної комунікації і місця тіла в ній, а також застосовність соматичних практик і тілесно-орієнтованого підходу як свого роду форми спротиву. Практично досліджую кореляції між методами художнього процесу хореографії, поезії та кінематографу».
9 квітня, 15:00 – Саша Андрусик, лекція «Досвід інтердисциплінарної співпраці». Sasha Andrusyk – співзасновниця музичної агенції «Ухо». Кураторка серії «Архитектура голоса» та «New Music: Ukraine», співзасновниця Фестивалю нової музики, директор «Ухо-ансамбля». Кураторка спільного проекту Національної опери України та агенції «Ухо» – серії опер «Лимб» (Стефано Джервазоні), «Хлеб. Соль. Песок» (Карміне Челла), «Лживый свет очей моих» (Сальваторе Шарріно). Цитата: «Я не хочу знати себе напевне. Я не вглядаюся в дійсність, але вглядаюся в відкладені почуття – мабуть, більш за все мене наразі цікавить, що таке ретроспективне впізнавання»
Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook