Читомо > Календар подiй > Зустріч «Суспільне мовлення в Україні: місія і стандарти» проведуть із журналістами у Франику

Календар подiй

Зустріч «Суспільне мовлення в Україні: місія і стандарти» проведуть із журналістами у Франику

15-11-2017 | 18:00
м. Івано-Франківськ, книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх

Зустріч із журналістами ТРК «Карпати» на тему «Суспільне мовлення в Україні: місія і стандарти». Учасники: Галина Держипільська, Олена Нечвідова, Юрій Надольський, Михайло Качанський. 

ТРК «Карпати» поєднує традицію класичної журналістики, сучасні стандарти медіа та об’єктивність інформації. Компанія працює над радіо- й телепродуктами, виготовляє новини, репортажі, передачі з Івано-Франківської області і поза нею. Унікальна інформація в різних рубриках — політика, економіка, культура, спорт, здоров’я, освіта та ще багато іншого. ТРК «Карпати» сьогодні налічує 24,5 тисяч точок проводового радіо, FM-радіо з покриттям у більше ніж у 10-тьох районах області, а також телебачення з розповсюдженням у багатоканальній мережі MX-5 та частково кабельного телеефіру.

На зустрічі налагоджуватимемо громадський діалог задля зміцнення суспільної довіри. Цінностями ТРК «Карпати» як представника Суспільного мовлення в регіоні є незалежність, рівновага, відкритість, просвітництво.

Тел.: (094) 928-31-41.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe