Читомо > Календар подiй > Жаржайло у Рівному представить «Міліцію карми»

Календар подiй

Жаржайло у Рівному представить «Міліцію карми»

02-12-2014 | 19:00
м. Рівне, Рівненська обласна універсальна бібліотека, зал Світлиця (пл. Короленка, 6)

Рівненський поет, лауреат премії видавництва «Смолоскип» Михайло Жаржайло презентуватиме у Рівному збірку віршів «Міліція карми». Зустріч організовує команда «Літератури.РВ» й запрошує всіх 02 грудня на 19:00 в Обласну універсальну бібліотеку слухати, дивитись та відчувати.

Михайло Жаржайло – 26-річний поет, добре відомий в літературних колах Львова та Києва, ніколи не приховував того, що насправді є поетом рівненським. І от нарешті приїде до рідного міста, аби зпрезентувати нову збірку. Організатори – «Література.РВ», – зазначають, що це будуть не звичайні «сухі» читання віршів, а атмосферна презентація з візуальним та музичним доповненням до поезії Михайла.

«Міліція карми» – збірка чуттєвих, оригінальний, та інколи навіть іронічних віршів Михайла Жаржайла, що вийшла цього року у видавництві «Смолоскип» (серія “Лауреати “Смолоскипа”). Ще два роки тому це був рукопис, завдяки якому Михайло отримав 2-гу премію літературного конкурсу. У книзі зібрані найкращі вірші Михайла Жаржайла.

На презентації другого грудня глядачів чекає цілком поетична атмосфера, де поєднується текст, голос, музика та візульні доповнення на медіа-проекторі.

Вхід на захід вільний, але організатори просять повідомити про свою присутність на “стіні” зустрічі у соціальних мережах, або ж, зателефонувавши за номером, зазначеним нижче.

Переконатися в унікальності медіа-презентації глядачі запрошуються 2 грудня о 19:00 в Рівненську обласну універсальну бібліотеку (зал Світлиця, 4 поверх), яка знаходиться за адресою: пл. Короленка, 6, м. Рівне.

Дата: 2 грудня 2014 року
Час початку: 19:00
Місце зустрічі: Рівненська обласна універсальна бібліотека, зал Світлиця (пл. Короленка, 6)
Додаткова інформація: (098) 454 93 09 (Анна Невірковець)
Організатори заходу: МГО “Література.РВ”
__________________________________________________________________

Довідка:
Михайло Жаржайло – поет, фрілансер, організатор літературних та літературно-музичних заходів у Києві та Львові (в тому числі, на “Форумі Видавців”). Народився 1988 року у м. Рівне. Довгий час жив у Києві. Наразі – у Львові. У 2011 році став фіналістом фестивалю “Молода республіка поетів”. У 2012 – лауреатом премії видавництва “Смолоскип”. Цього року світ побачила його перша поетична збірка із назвою “Міліція карми”. Книга вже була презентована у Києві, Львові, Івано-Франківську та ін.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe