Читомо > Календар подiй > Жаклін Сільвестр зустрінеться з читачами

Календар подiй

Жаклін Сільвестр зустрінеться з читачами

15-05-2017 | 19:00
м. Київ, книгарня-кав'ярна «Моя книжкова полиця», вул. Пушкінська, 7

Жаклін Сільвестр – британська письменниця та сценаристка з українським корінням. За своє життя вона встигла пожити у шведському таборі для біженців, у німецькому селі, у французському замку та на віллі в Малібу.

Жаклін отримала диплом бакалавра англійської літератри в університеті штату Массачусетс, а потім закінчила магістратуру зі сценарної майстерності в Лондонському університеті. Проте на написання роману Вундеркідз її надихнув «шалений рік» проведений у стінах закритої школи в горах Каліфорнії.

Jacqueline Silvester українські читачи ставлять в один ряд із Сюзанною Коллінз та Джоан Роулінг. А тим часом в Британії вже ідуть перемови щодо екранізації «Вундеркідз». Перша частина фантастичної трилогії вийшла українською у 2016, а вже цього літа Жаклін обіцяє продовження.

Поговоримо про зв’язок творчості з корінням, про особистий досвід в процесі письма та про процес перетворення роману в фільм. Модеруватиме Сергій Комберянов. Також на зустрічі буде перекладач Anya Romanishina, власниця школи англійської Progress. Way to learn English. Тому сміливо приходьте:)

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe