Читомо > Календар подiй > «Зеленая волна» запрошує на книжкову виставку-ярмарок

Календар подiй

«Зеленая волна» запрошує на книжкову виставку-ярмарок

04-08-2016 | 10:00
м. Одеса, «Экспо-Юг-Сервис», вул. Пірогова, 33

XX Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Зеленая волна» проходитиме в Одесі з 4 по 7 серпня 2016 року за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Одеської міської ради, а також Асоціації по культурному і туристичному обміну Ради Європи (АCTE) та Одеського Дипломатичного клубу.

Простір книжкового ярмарку розташований під відкритим небом, включає в себе вулицю Дерибасівську, Міський сад і поділений на різні зони:

 • книжковий маркет (Дерибасівська)
 • сцена і зал для глядачів під відкритим небом (Дерибасівська)
 • кінозал під відкритим небом (Міський сад)
 • спеціальні експозиції, присвячені ювілейним літературним датам 2016 року
 • територія дитячих свят Корнійчуковського фестивалю (Міський сад)

«Зеленая волна» у літній Одесі – постійне місце зустрічі й взаємодії книжкового співтовариства: авторів, видавців, книгопродавців і читачів; щорічно протягом двадцяти років на майданчиках «Зеленой волны» відбуваються покупки й продаж книг, налагодження ділових зв’язків, проходять презентації книжкових новинок, літературні читання, культурна програма.

Перш за все, «Зеленая волна» славиться обсягами книжкових продажів, це майданчик великої книготоргівлі. Асортимент книжкової ярмарки цінується покупцями за широкий жанровий і тематичний спектр, за можливість вибору і придбання книг безпосередньо у видавців, за наявність рідкісних, малотиражних видань і новітніх, свіжовиданих книг. Ще одна відмінна риса «Зеленой волны» – демократичність, універсальність і масовість.

Одеський книжковий ярмарок проходить у форматі великого свята книги під відкритим небом з вільним входом і різноплановою культурною програмою, яка залучає до своєї орбіти широку аудиторію відвідувачів, гостей і культурні інституції регіону – бібліотеки, музеї, театри, культурні центри, творчі об’єднання, літературні студії, клуби.

Щорічно «Зеленую волну» відвідує від 15 до 20 тисяч осіб. На кілька серпневих днів історичний центр міста – вулиця Дерибасівська, Міський сад, прилеглі до них вулиці і провулки – перетворюються на величезний читальний зал, в особливий культурний простір: з ранку і до пізньої ночі тут шумить книжковий ринок, звучать музика і слово – проходять презентації книг, літературні читання, зустрічі з авторами, книжкові та літературні конкурси, конференції, дитячі свята, вистави та концерти.

У програмі «Зеленой волны»:

 1. Презентації книжкових новинок і зустрічі з авторами
 2. Автограф-сесії та майстер-класи
 3. XIII книжковий конкурс «Одеса на книжкових сторінках»
 4. XII конкурс «Мистецтво книги»
 5. V Благодійна акція «Книги в дар» (збір книг для дитячих будинків)
 6. Молодіжний літературний марафон
 7. Концертна програма

Одне з нововведень 2015 року – Книжкова ніч на Дерибасівській буде проходити і в цьому році. На одну ніч центральна вулиця міста перетвориться на романтичний нічний книжковий маркет; глядачів чекає театралізована програма, літературні перформанси та марафони, виступи музикантів.

Нововведення 2016 року:

 • Кіномарафон фільмів про письменників і поетів
 • Гастрономічно-поетичний вечір «Одеське вино і одеська поезія».

З 2012 року в рамках «Зеленой волны» проходить заключний, найяскравіший етап Одеського міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури. Цей єдиний в Україні фестиваль, цілком присвячений дитячій літературі та творчості, проводиться в Одесі протягом року, а в серпні вливається в програму «Зеленой волны».

5 серпня відбудеться підведення підсумків конкурсів IV Одеського міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури:

 • IV Міжнародного конкурсу на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія» серед українських та зарубіжних авторів (від 18 років).
 • V Конкурсу дитячої літературної творчості «Море талантів» (6-18 років)
 • IV Конкурсу дитячого цифрового малюнка «iParus»

Також в дні книжкового ярмарку Корнійчуковський фестиваль представить програму з дитячими книжковими святами, виставами, іграми, презентаціями нових дитячих книг і періодичних видань, й багатьом іншим.

Корнійчуковський фестиваль об’єднує всіх, хто причетний до створення дитячої книги і всіх, хто зацікавлений в її розвитку: читачів, письменників, видавців, художників, редакторів, бібліотекарів, педагогів, критиків і журналістів.

В силу всього цього, в дні «Зеленой волны» великим є запит на дитячу літературу, і вона з року в рік займає все більший обсяг серед книг, представлених на ярмарку – видавці і книгопродавці везуть хороші дитячі книги спеціально на Корнійчуковський фестиваль.

Детальніше

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe