Читомо > Календар подiй > Виставку «Філософію каліграфії» проведуть з нагоди 295-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Календар подiй

Виставку «Філософію каліграфії» проведуть з нагоди 295-річчя від дня народження Григорія Сковороди

12-01-2018 | 16:00
м. Київ, вул. Хорива, 19-В

З нагоди 295-річчя від Дня народження українського філософа Григорія Сковороди – Майстерня каліграфії MonkeyART організовує виставку каліграфії під назвою «Філософія каліграфії».

Експозиція пропонує глядачам серію рукописних каліграфічних робіт в різних стилях і напрямах каліграфії, в тому числі і за мотивами почерку Григорія Сковороди.

Головна мета заходу – демонстрація видимої частини каліграфічного світу через експозицію та розкриття ряду невидимих філософських моментів в каліграфії.

В період проведення виставки пройдуть майстер-класи з каліграфії для дітей та дорослих. Вони називатимуться цитатами Григорія Сковороди та в першу чергу торкатимуться філософських задач каліграфії («З видимого пізнавай навидиме», «Бери вершину і матимеш середину», «De libertate»). Крім того, в день відкриття виставки відбудеться каліграфічний перформанс від учасників виставки, після якого всі бажаючі зможуть долучитись до безкоштовного майстер-класу і також спробувати себе в каліграфії.

Філософську атмосферу каліграфічної події доповнить виступ українського кобзаря, лірника, бандуриста, лідера гурту «Хорея Козацька» Тараса Компаніченка з піснями на слова Григорія Сковороди.

Відкриття виставки – 12 СІЧНЯ о 16:00.

Вхід вільний.

Часи роботи виставкових залів:

Пн-Пт – з 10:00 до 19:00
Сб – з 10:00 до 18:00
Нд – вихідний

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe