Читомо > Календар подiй > Таня Стус проведе майстер-клас «Письмонавтика»

Календар подiй

Таня Стус проведе майстер-клас «Письмонавтика»

31-03-2018 | 12:00
м. Київ, Моя книжкова полиця, вул. Пушкінська, 7

Авторка «Письмонавтики» Таня Стус дає уроки писемної майстерності дітлахам.

На майстер-класі письменниця Таня Стус розповість, чому в житті так потрібно вигадувати і для чого ці вигадки знадобляться, як почати писати, де брати натхнення продовжувати. Учасники дізнаються про інструменти письма, якими користуються дорослі письменники і повправуються в створенні історій.

«Письмонавтика» – це курс літературної творчості для дітей. Видання містить базову теорію та практичні завдання з «креативного письма», що відповідають віковим особливостям дітей молодшого та середнього шкільного віку і синхронізовані зі шкільною програмою, а також адаптований словник літературознавчих термінів.

Таня Стус – дитяча письменниця, літературознавець, критик. Авторка книги «Письмонавтика». Засновниця і керівниця проекту підтримки дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги», член журі багатьох премій та рейтингів у галузі дитячої літератури. Авторка програм-інтенсивів із літературної освіти для дітей та підлітків.

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe