Читомо > Календар подiй > Світлана Алексієвич зустрінеться зі студентами

Календар подiй

Світлана Алексієвич зустрінеться зі студентами

07-04-2016 | 11:00
м. Київ, НаУКМА, вул. Григорія Сковороди, 2

Лауреатка Нобелівської премії з літератури 2015 року, Світлани Алексієвич, зустрінеться з могилянською спільнотою. На зустрічі відбудеться церемонія інавгурації Світлани Алексієвич як Почесного доктора НаУКМА. Звання «Почесний доктор НаУКМА» було присвоєно пані Алексієвич рішенням Вченої ради НаУКМА 11 лютого 2016 року. Світлана Алексієвич виголосить інавгураційну промову і відповість на запитання гостей.

Світлана Алексієвич вже багато років підтримує творчі зв’язки з Києво-Могилянською Академією», зокрема з Центром Європейських Студій НаУКМА, Центром юдаїки та видавництвом «Дух і Літера». 2014 року у видавництві вийшов український переклад останньої книги Світлани Алексієвич «Час секонд хенд: кінець червоної людини».

Перша її опублікована книга, «У війни не жіноче обличчя», стала зібранням правдивих спогадів про Другу світову війну та вироком офіційній радянській версії «історичної правди» про події тих часів. Захоплення публіки та гнівно-нервова реакція радянської влади спіткала наступну книгу Світлани Алексієвич «Цинкові хлопчики», присвячену війні СРСР в Афганістані. Її остання робота, «Час секонд хенд», є літературним дослідженням «радянської людини» (homo soveticus), що має не лише художнє, а й історико-антропологічне значення.

Запитання до Світлани Алексієвич, на які ви б хотіли почути відповідь, надсилайте до 28 березня на ел. адресу president@ukma.edu.ua. Вони будуть надіслані нашій гості для підготовки відповідей.

Для участі в події потрібно зареєструватися

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe