Читомо > Календар подiй > Про книгу Вільгельма Шміда проведе дискусію «Видавництво 21»

Календар подiй

Про книгу Вільгельма Шміда проведе дискусію «Видавництво 21»

22-03-2018 | 19:00
м. Київ, книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

«Видавництво 21» запрошує на дискусію навколо книги сучасного німецького філософа Вільгельма Шміда «Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо». Модератор – Анатолій Дністровий.

Книга «Душевний спокій. Чого ми набуваємо, коли старіємо» належить до одного з напрямків мотиваційної літератури. І хоча цей сегмент досить популярний і добре представлений на українському книжковому ринку, має велику читацьку аудиторію, саме тема старіння і дотичні до неї – ще майже не заповнена ніша. Ведучи мову на непросту тему старіння, Вільгельм Шмід дуже просто, зрозуміло, толерантно і водночас чесно розмірковує про цей неминучий і закономірний процес. Він пропонує десять кроків до душевного спокою. Про досить непрості речі, явища, процеси філософ говорить просто і зрозуміло, завжди тримаючи у полі зору співрозмовника. Вільгельм Шмід позиціонує цей процес як мистецтво старіння, а не як той, якому потрібно чинити, часто травматичний, опір.

Наше суспільство лише тепер, мікроскопічними кроками починає перезавантажувати своє ставлення до проблеми старіння: проводяться проблемно-тематичні публічні дискусії, усе частіше геронтологи стають гостями радіо- і телестудій, все більш звичними, розповсюдженими, активними стають університети третього віку. Усе це свідчить про те, що наше суспільство готове рухатися у напрямку позитивних соціально-культурних змін.

Книга Вільгельма Шміда своєю темою і проблемним колом об’єднує представників різних вікових груп і завжди гарантує особливо цікаве і корисне спілкування. Учасниці презентації – перекладачка Олександра Мельник-Подолян і літературознавиця Елеонора Соловей – не лише поміркують над цими та іншими питаннями, а й поділяться власним досвідом, розкажуть про третій вік як про одну із життєвих задач, яка вирішується, а не як про проблему.

Телефон: (044) 337 97 72

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe