Читомо > Календар подiй > Про Київ кінця ХІХ – початку ХХ століття презентують збірку історичних статей

Календар подiй

Про Київ кінця ХІХ – початку ХХ століття презентують збірку історичних статей

16-06-2017 | 19:00
м. Київ, Оціум 51ю Бібліотека (біб-ка ім. Є. Кравченка), вул. Ентузіастів, 51/24

Презентація збірки статей українських та зарубіжних істориків, які запропонували нові підходи до вивчення історії Києва кінця ХІХ – першої половини ХХ ст.

Завданням авторів/ок було показати місто як живий організм і динамічний простір у процесі модернізації та урбанізації. Тематика статей охоплює історію повсякденного життя, гендерний аналіз історії, конструювання образів міста, міжетнічні відносини, трансформації пізньоімперського й ранньорадянського суспільства, екологічні та транспортні аспекти історії Києва.

У рамках заходу також поговоримо про те, чи прочитується окремішність лівого берега в символічному просторі Києва, які є особливості «життя на лівому березі», і з чим пов’язані «русанівська», «дарницька» чи «троєщинська» локальні ідентичності.

Участь безкоштовна. За умовами бібліотечного простору – прохання до всіх відвідувачів зареєструватися в бібліотеці (з собою бажано мати паспорт).

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe