Читомо > Календар подiй > Про Френсіса Скотта Фіцджеральда розкаже Євгеній Стасіневич

Календар подiй

Про Френсіса Скотта Фіцджеральда розкаже Євгеній Стасіневич

05-08-2017 | 13:00
м. Київ, BotaN, вул. Воздвиженська, 9-19

У ХХ столітті американська література виявилася ледве не найцікавішою і найрізноманітнішою: Дос Пассос, Фолкнер, Гемінґвей, Капоте, Стайрон, О’Коннор, Маккарті. Але чомусь, коли ми думаємо про неї, в голові у нас одним із перших виринає ім’я саме Френсіса Скотта Фіцджеральда, який не так уже багато й написав і образливо мало прожив. Чому так?

Його проза намертво спаяна з біографією: вечірки, святкування життя, саморуйнування. Але, можливо, настав час подивитися на них окремо? Може, не все так просто, і Фіцджеральд зовсім не зводиться до «високої скорботи» над могутнім і трагічним втраченим поколінням? Стоїть поставити важливе питання: чим він збагатив американський модернізм і літературу як таку, про що в своїх текстах думав найбільше і чи був розвиток: і стилю, і проблемного спектру? Письменнику «просто повезло» співпасти з духом часу – чи перед нами і справді Великий Фіцджеральд?

Реєстрація

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe