Читомо > Календар подiй > Презенація книжки Г. Почепцова «Мерлін, Супермен і Гаррі Поттер: конструювання нематеріального в масовій культурі»

Календар подiй

Презенація книжки Г. Почепцова «Мерлін, Супермен і Гаррі Поттер: конструювання нематеріального в масовій культурі»

10-06-2013 | 18:00
Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Про книжку:
У книжці висвітлюються особливості конструювання нематеріального світу. Особливу увагу приділено конструюванню в сфері економіки уяви чи бажань, де функціонує розважальний дискурс. Детально розглянуто такі найуспішніші західні телесеріали, як «Мерлін», «Гра престолів» та «Торчвуд».

Сучасні держави конструюють також свої соціальні системи на базі оперування з розважальним дискурсом. Важливі інструментарії цього знаходяться в інформаційному і віртуальному просторах. Саме в них, а не в фізичному просторі, все більше часу проводить сучасна людина.

Для широкого кола читачів, які цікавляться соціальними науками, а також для викладачів і студентів факультетів журналістики, філософії, політології і соціології.

Про автора:
Георгій Почепцов, професор, фахівець з теорії масових комунікацій, письменник, журналіст.
Від автор більш як п’ятдесяти наукових книжок на теми інформаційних воєн, стратегії, теорії комунікації та PR (серед них — «Від Facebook’у і гламуру до WIKILEAKS: медіакомунікації»). Також знаний як письменник жанру фентезі.
Очолював кафедру міжнародних комунікацій та зв’язків з громадськістю в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та кафедру інформаційної політики в Національній академії державного управління, працював керівником Управління стратегічних ініціатив Адміністрації Президента України. Є членом Спілки письменників і заслуженим журналістом України.
Читав лекції в університетах Австрії, Болгарії, Вірменії, Греції, Естонії, Китаю, Латвії, Литви, Німеччини, Росії та США.
Серед його наукових зацікавлень — феномен «кольорових революцій», теорія інформаційних війн, стратегії та маркетинг.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe