Читомо > Календар подiй > Польські авторки представлять репортажі проекту «ЇЇ країна»

Календар подiй

Польські авторки представлять репортажі проекту «ЇЇ країна»

08-09-2017 | 17:00
м. Львів, кав'ярня «Дзига», вул. Вірменська, 35

Відкриття виставки польських авторок Адріани Моленди та Наталії Віслоцької «ЇЇ країна». Після відкриття відбудеться зустріч-обговорення з авторками.

Виставка є результатом першого етапу проекту «ЇЇ країна», над яким Адріана та Наталія спільно працювали в Україні із жовтня 2016 року. В рамках проекту авторки спілкувалися з українськими жінками, намагаючись впізнати особисті історії кожної з них та за їх допомогою зрозуміти українську сучасність та ідентичність. Своїми особистими історіями з ними поділилися 22 жінки. Наймолодшій з них було 23, а найстаршій – 82 роки. Найдовша розмова тривала близько 7 годин, а найкоротша – близько півтора. Усі розмови записано на диктофоні. На прослуховування записів з усіх проведених інтерв’ю загалом потрібно близько 40 годин. На підставі затвердженого матеріалу авторки проекту творять тексти репортажів.

Робота над репортажами триває досі. Історія кожної жінки – це окремий текст. Перший із них – репортаж про Анну, це частина експозиції на виставці. Його героїня переїхала на Західну Україну із Сєвєродонецька. Її розповідь – це історія про будні на Сході і складнощі початків у Львові. Спеціально для виставки текст про Анну було перекладено з польської на українську. Результатом проекту має стати публікація почутих в Україні історій у Польщі. Уже у вересні цього року історію однієї з героїнь буде опубліковано у польському тижневику.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Warning: Missing argument 3 for WPS\WPS_Hide_Login\Plugin::login_url() in /sata2/home/users/chytomo/www/archive.chytomo.com/wp-content/plugins/wps-hide-login/classes/plugin.php on line 657

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe