Читомо > Календар подiй > Поетична середа «Поза межами» пройде в Запоріжжі

Календар подiй

Поетична середа «Поза межами» пройде в Запоріжжі

17-01-2018 | 18:30
м. Запоріжжя, книгарня «Є», пр-т Соборний, 137

Поетична середа «Поза межами». Свої поезії читатимуть поетеси Яна Тимчук, Олена Панасюк, Вікторія Жижома. А на завершення вечора на слухачів чекає музичний подарунок — на електоргітарі заграє молодий рок-музикант Іван Пахомов. 

Хто скучив за нашими поетично-музичними заходами? Після святкової метушні і відпочинку новий сезон культурних заходів починаємо з улюбленої багатьма відвідувачами книгарні «Поетичної середи». Свої вірші читатимуть:

  • Яна Тимчук – поетеса, учасниця багатьох поетичних заходів, одна з переможниць поетичного конкурсу «virshy_zp» від Книгарні «Є» та НСПУ в рамках «Запорізькіої книжкової толоки», грала в п’єсі Вацвела Гавала «Метелик на антені». Навчається на факультеті журналістики ЗНУ.
  • Олена Панасюк – викладачка сценічної мови для дітей. Пише вірші і прозу. Довгий час була членом літоб’єднання «Пошук» ім. М. Лиходіда. Наразі активна учасниця проекту «Літературна Штольня» Олени Ольшанської. 2017 року вийшла друком збірка віршів «Тебе кохатиму», за мотивами якої була поставлена моновистава.
  • Вікторія Жижома – поетеса, волонтерка «Запорізької книжкової толоки», брала участь у багатьох поетично-музичних заходах, друкувалися в альманасі «Розширюючи кругозір» (2016), мала кілька радіовиступів.
  • Музику на електрогітарі заграє Іван Пахомов – талановитий гітаріст, що грає в стилях від блюзу до хард-року. Навчається в Інженерній академії м. Запоріжжя, родом з Курахова (Донецька обл.), де є учасником панк-гранж-рок-гурту.

    Тел.: (094) 885 3903

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe