Читомо > Календар подiй > Ольга Мельник презентує книгу «Ship life. Сім місяців добровільного рабства»

Календар подiй

Ольга Мельник презентує книгу «Ship life. Сім місяців добровільного рабства»

01-02-2018 | 19:00
м. Чернівці, Літературний целанівський центр, вул. О. Кобилянської, 51

Дебютний подорожній нон-фікшн випускниці Києво-Могилянської академії Ольги Мельник – це історія, яка за кілька годин читання перенесе вас від Норвегії до східних Карибських островів. У авторки ж вона зайняла «сім місяців добровільного рабства», детальніше про кожен із яких і йтиметься у тексті.

Після закінчення університету Ольга вдається до авантюри – вирушає пізнавати світ, працюючи офіціанткою на круїзному лайнері. Не маючи жодного досвіду роботи в цій сфері, дівчина не зупиняється перед викликами, що їх регулярно підкидає життя на кораблі. Заводячи нових друзів і пізнаючи тонкощі професії, вона здійснює подорож, про яку в глибині душі мрія кожна людина. І не лише країнами, а передусім – можливостями власного організму.

Не надто ідеалізуючи подібний вчинок, варто сказати, що в результаті авторка таки приходить до важливих рішень, передусім пов’язаних із розумінням того, що таке свобода. Мати можливість гуляти містом, дихати свіжим повітрям чи ходити в кіно з друзями – речі, які попри все насправді й визначають її сутність. Так само, як можливість читати або ні книжки.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe